طراحی بنر
طراحی کاتالوگ موفق
ایجاد یک طراحی کاتالوگ موفق
مهر ۳, ۱۳۹۵
طراحی کارت ویزیت آنلاین
طراحی کارت ویزیت آنلاین
مهر ۵, ۱۳۹۵

طراحی کاتالوگ رنگ مو | – طراحی کاتالوگ تبلیغاتی – کاتالوگ رنگ مو زنانه

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو زنانه ! ، نامی آشنا برای بانوان ایرانی . امروز در مورد طراحی کاتالوگ با محوریت و موضوع catalog رنگ مو بیشتر صحبت خواهیم کرد. اینکه catalog با این موضوع چه تفاوت با دیگر موضوعات دارد . البته بزودی و در مقالات طراحی کاتالوگ هم درباره طراحی بروشور و هم در مورد موضوعات مهم دیگری در امر catalog  کاغذ دیواری و … خواهیم پرداخت که پیشنهاد میکنیم با ما در ادامه مطالعه این مقالات همراه باشید .

کاتالوگ رنگ مو

همانطور که میدانید catalog  در موضوعات بسیار متفاوتی قابل اجرا و چاپ هستند که با توجه به نوع کسب و کار انتخاب می شود . در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی چیزی که بیشتر از هر چیز در طرح موضوعی از نقاط اشتراک کمتری برخوردار است نوع طراحی با توجه به موضوعات مختلف است . ایده پردازی مختلف و جذاب با توجه به ساختار و فرم و مخاطب هدف در کسب و کار باعث شده که هر طرح دارای ویژگی های مختص به خود باشد .

دقیقا موضوع تفاوت در سبک طراحی با توجه به موضوع را میتوانید در طرح های دیگری مانند طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری و … به خوبی حس کنید.

کاربرد طراحی کاتالوگ رنگ مو 

کاتالوگ یا بروشور با موضوع رنگ مو ، گزینه ای مناسب برای مکان های اختصاصی آرایشگاه بانوان می باشد که محوریت و تمرکز خود را بر روی نمایش رنگ ها و آشنایی بیشتر مشتریان با نوع رنگ ، کیفیت رنگ مو و نتیجه آن می باشد که کمک بسیار زیادی به مشتریان بالقوه خواهد کرد تا انتخاب دقیق و مناسب تری برای خود داشته باشند که کاتالوگ رنگ مو کمک ویژه ای به آن ها می کند .

نمونه کاتالوگ رنگ مو

بر خلاف دیگر طراحی های موجود با موضوعاتی مثل کاتالوگ ساختمانی ، دکوراسیون داخلی حتی اغلب در موضوع کاغذ دیواری  و … در این موضوع خاص رنگ مو تمرکز بیشتر طراحی و دقت بر روی نمایش مدل ها و توضیحات و ترکیبات گذاشته می شود . البته که برای بهبود عمکرد و نمایش می بایست محتویات کاتالوگ با ترکیبی از طراحی مدرن گرافیکی به یک طرح ایده آل و جذاب برای مشتریان همراه باشد .

طراحی کاتالوگ رنگ مو

طراحی کاتالوگ رنگ مو

نتیجه گیری : طراحی با موضوع رنگ مو ، تفاوت های شایابی با دیگر موضوعات دارد . و به هیچ عنوان قابل مقایسه با سبک های دیگر نیست چراکه شما با مخالف خاص طرف هستید در یک نگاه باید به فرمول ها و نکات مندرج اشاره خوبی داشته باشید و از در catalog میبایست میزان جذابیت گرافیکی بالایی به آن ها نشان دهید .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه