طراحی بنر
طراحی بنر آنلاین
طراحی بنر آنلاین
مهر ۳, ۱۳۹۵
طراحی کارت ویزیت آنلاین
طراحی کارت ویزیت آنلاین
مهر ۵, ۱۳۹۵

طراحی کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو زنانه ! ، نامی آشنا برای بانوان ایرانی . امروز در مورد طراحی کاتالوگ با محوریت و موضوع catalog رنگ مو بیشتر صحبت خواهیم کرد. اینکه catalog با این موضوع چه تفاوت با دیگر موضوعات دارد . البته بزودی و در مقالات طراحی کاتالوگ هم درباره طراحی بروشور و هم در مورد موضوعات مهم دیگری در امر catalog  کاغذ دیواری و … خواهیم پرداخت که پیشنهاد میکنیم با ما در ادامه مطالعه این مقالات همراه باشید .

کاتالوگ رنگ مو

همانطور که میدانید catalog  در موضوعات بسیار متفاوتی قابل اجرا و چاپ هستند که با توجه به نوع کسب و کار انتخاب می شود . در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی چیزی که بیشتر از هر چیز در طرح موضوعی از نقاط اشتراک کمتری برخوردار است نوع طراحی با توجه به موضوعات مختلف است . ایده پردازی مختلف و جذاب با توجه به ساختار و فرم و مخاطب هدف در کسب و کار باعث شده که هر طرح دارای ویژگی های مختص به خود باشد .

دقیقا موضوع تفاوت در سبک طراحی با توجه به موضوع را میتوانید در طرح های دیگری مانند طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری و … به خوبی حس کنید.

کاربرد طراحی کاتالوگ رنگ مو 

کاتالوگ یا بروشور با موضوع رنگ مو ، گزینه ای مناسب برای مکان های اختصاصی آرایشگاه بانوان می باشد که محوریت و تمرکز خود را بر روی نمایش رنگ ها و آشنایی بیشتر مشتریان با نوع رنگ ، کیفیت رنگ مو و نتیجه آن می باشد که کمک بسیار زیادی به مشتریان بالقوه خواهد کرد تا انتخاب دقیق و مناسب تری برای خود داشته باشند که کاتالوگ رنگ مو کمک ویژه ای به آن ها می کند .

نمونه کاتالوگ رنگ مو

بر خلاف دیگر طراحی های موجود با موضوعاتی مثل کاتالوگ ساختمانی ، دکوراسیون داخلی حتی اغلب در موضوع کاغذ دیواری  و … در این موضوع خاص رنگ مو تمرکز بیشتر طراحی و دقت بر روی نمایش مدل ها و توضیحات و ترکیبات گذاشته می شود . البته که برای بهبود عمکرد و نمایش می بایست محتویات کاتالوگ با ترکیبی از طراحی مدرن گرافیکی به یک طرح ایده آل و جذاب برای مشتریان همراه باشد .

طراحی کاتالوگ رنگ مو

طراحی کاتالوگ رنگ مو

نتیجه گیری : طراحی با موضوع رنگ مو ، تفاوت های شایابی با دیگر موضوعات دارد . و به هیچ عنوان قابل مقایسه با سبک های دیگر نیست چراکه شما با مخالف خاص طرف هستید در یک نگاه باید به فرمول ها و نکات مندرج اشاره خوبی داشته باشید و از در catalog میبایست میزان جذابیت گرافیکی بالایی به آن ها نشان دهید .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *