طراحی بنر
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
آبان ۲۹, ۱۳۹۵
معرفی کارت ویزیت
معرفی کارت ویزیت و سربرگ اداری
آذر ۱, ۱۳۹۵

طراحی کاتالوگ ساختمانی با گرافیک متفاوت

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی جز رده پرکاربرد ترین های کاتالوگ در سراسر جهاد است ، حتی در کشور هایی که جزو رده اقتصادی ضعیفی هم هستند طراحی کاتالوگ ساختمانی جزو پر تیراژ ترین کاتالوگ هایی ست که سالانه در هر کشوری به چاپ می رسد . بدلیل آنکه به طور کلی ساختمان و ملک مهمترین عوامل رونق اقتصادی یک کشور بحساب می آیند .

در ادامه مقالات طراحی کاتالوگ و در رده موضوعی ( کاتالوگ ساختمان ) امروز می خواهیم با یک کاتالوگ ساختمانی که با گرافیک هنرمندانه طراحی و چاپ شده را به شما نشان دهیم .

طراحی کاتالوگ ساختمانی

گاها به کاتالوگ های تبلیغاتی نگاه میکنیم ، شاید حتی افراد عموم و متخصص به امر طراحی زیاد خلاقیت در آن نبینند ، خوب این مورد به عوامل متعددی بستگی دارد که اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید ، قطعا به ریشه های این مضوع پی خواهید برد. اما قاطعیت در طراحی شباهت زیادی به طراحی خاص دارد .

کاتالوگ ساختمانی با طعم خلاقیت

اینکه روزانه با طراحی کاتالوگ متفاوتی رو به رو می شویم امری طبیعی است . اما در این بین خلاقیت میتواند جزو مواردی باشد که کمتر دیده می شود . این مورد را در طرح هایی که در خارج از کشور طراحی و چاپ می شوند بیشتر مشاهده می کنید ( البته شرایط داخل و خارج بسیار متفاوت است ) . بطوری که در خارج از کشور ، خلاقیت محوریت طراحی کاتالوگ و یا حتی طراحی بروشور و کارت ویزیت است .

اهمیت طراحی گرافیک برای کاتالوگ و بروشور

در نمونه کاتالوگ ساختمانی قرار داده شده در این مطلب شما یک تمایز را مشاهده میکنید ، شاید این تفاوت به حد زیادی نباشد . اما حتی مقدار کم آن هم می تواند یک طراحی بروشور یا کاتالوگ حتی ( کارت ویزیت و بنر ) شما را جدا از رقبای خود کند .

گرافیک در این کاتالوگ توانسته در کنار نمایش مناسب متون نوشتاری و استفاده بهینه از تصاویر ترکیب خوبی را فراهم کند و در پی آن خواننده را به ترقیب خوانندن صفحات کند .

طراحی کاتالوگ ساختمان

طراحی کاتالوگ ساختمان

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *