طراحی بنر
طراحی بروشور ساختمانی
طراحی بروشور ساختمانی
آذر ۲۰, ۱۳۹۵
بنر شب یلدا
بنر شب یلدا چالشی جدید برای فروشگاه های اینترنتی
آذر ۲۴, ۱۳۹۵

طراحی کاتالوگ سینمایی

طراحی کاتالوگ سینمایی

طراحی کاتالوگ سینمایی

طراحی کاتالوگ سینمایی ، اگر شما به سینماها سری زده باشید و یا حتی برای یک بار به سینماهای کشور برای دیدن فیلم مورد علاقه تون رفته باشید ، در سالن انتظار با تبلیغات کاغذی می شوید که در قالب طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ به چاپ رسیده اند و در اختیار شما قرار داده می شود . بطور طبیعی طرح این کاتالوگ و بروشور ها بصورت دوره ای با تغییر فیلم ها رو پرده سینما تغییر می کند و با فیلم های جدیدتر بروزتر می شوند .

طراحی کاتالوگ سینمایی 

در رضاگراف ، به واقع در تلاش هستیم که به موضوعاتی بپردازیم که شاید کمتر به آن ها اشاره شده است . همچون طراحی بروشور ساختمان ، کاتالوگ سینمایی هم جزو همین دسته است . بهره گیری از طراحی و چاپ کاتالوگ و حتی طراحی بروشور به خوبی میتواند روی هر صنف یا کسب و کاری موثر باشد . در cataloge سینمایی هم با وجود موضوع خاص و جذابی که دنبال می کند این امر به وضوع دیده خواهد شد .

طراحی کاتالوگ سینمایی

کاربرد چاپ کاتالوگ فیلم 

وقتی شما به سینما می روید و حتی برای دقایقی در سالن انتظار می نشینید ، وقت بسیار مناسبی است که به دیدن کاتالوگ و بروشور هایی که در اختیار شما قرار دارد نگاهی بیاندازید . و با مطالعه و دیدن صفحات آن زمانی را صرف آشنایی بیشتر با موضوع سینما کنید .

چه موارد در کاتالوگ سینمایی بیشترین تاثیر گذاری را دارد ؟

از دو جنبه چاپ کاغذی مثل کاتالوگ یا طراحی بروشور در سینما و یا حتی در مهمانی های دورهمی سینمایی ها مورد استفاده قرار میگیرد . اگر شما یک تهیه کننده فیلم باشید و یا حتی صاحب یک سینما ، میتوانید از cataloge یا brochure برای شناساندن هرچه بیشتر به مخاطبین سینمایی درباره فیلم خود بگویید ، اینکار با استفاده از تصاویر بازیگران ، توضیحات درباره فیلم نامه و داستان فیلم میسر می شود و باید بدانید که مخاطبین به دیدن تصاویر مهیج و جذاب هنرمندان خود علاقه مندی دارید و در کنار یک داستان و روایت خوب در یک فیلم ، اشتیاق بیشتری برای دیدن آن فیلم پیدا میکنند .

نمونه کاتالوگ سینما

چاپ کاتالوگ سینما

چاپ کاتالوگ سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *