طراحی بنر
پیروزی در تبلیغات اینترنتی
از شکست تا پیروزی در تبلیغات اینترنتی
شهریور ۲۳, ۱۳۹۴
سامانه طراحی بنر تبلیغاتی رضاگراف
سامانه طراحی بنر رضاگراف با دکور جدید
آبان ۱۴, ۱۳۹۴

طراحی کاور موزیک سری اول سال ۹۴

طراحی کاور آهنگ سری اول

طراحی کاور آهنگ سری اول

طراحی کاور موزیک

سری اول از معرفی کاور های موزیک که در رضاگراف طراحی شده است

از اینکه سر آغازی شد که به بهانه ای متفاوت باز هم خدمت شما دوستان و سروران عزیز برسیم خوشحالیم ، با سری اول از نمونه کارهایی که در زمینه طراحی کاور آهنگ توسط سایت رضاگراف آماده و طراحی شده در خدمت شما هستیم .

کاور موزیک استار اول

اولین کاوری که در سال ۱۳۹۴ به ثبت رسید و کاور موزیک برای آهنگ بیخیال با صدای سه خواننده محترم سعید ، یاشار و الی ( Saeed , Yashar & Eli ) وارد مراحل آغازین طراحی شد ، که طراحان سایت توانستن در مدت زمان تقریبی ۲۴ ساعت طراحی را به پایان رسانده و مهر تایید نهایی طرح در مرحله اول رو دریافت کنند .

طراحی کاور آهنگ 1

طراحی کاور آهنگ ۱

طراحی کاور موزیک سعید ، یاور و الی

خوشبختانه این کاور آهنگ با استقبال مثبت مواجه شد و خواننده ( Singer ) محترم برای ترک آهنگ جدید خود مجددا سایت رضاگراف را برای طراحی کاور جدید خود انتخاب کرده است ( در سری مربوطه به کاور جدید اشاره خواهد شد ) .


مشاهده کاور آهنگ     ثبت سفارش جدید


کاور موزیک استار دو

خواننده محترم دیگری سایت طراحی بنر تبلیغاتی رضاگراف رو برای طراحی کاور آهنگ خود انتخاب کرد ، خواننده ای جوان و با استعداد به نام سامان اف پی ( Saman Fp ) ، البته بدون تعریف و تمجید بی مورد از خود باید به جرات بگیم که این طرح با توجه به درخواست هنرمند محترم مد نظر در مرحله دوم ، طراحی تایید شد . زمان تقریبی از ثبت سفارش طراحی تا پایان زمان پروژه  از قبیل اصلاحات و … ، ۷۲ ساعت تخمین زده شد .

طراحی کاور آهنگ رپ

طراحی کاور آهنگ رپ

طراحی کاور موزیک سامان اف پی


کاور موزیک استار سه

فرشید صفا ، خواننده – هنرمند محترمی که تصمیم گرفت کاور موزیک جدید خودش به نام  ( به خاطر تو ) رو به سایت رضاگراف بسپره ، البته این تاکید این خواننده بر برخی عوامل و موارد ذکر شده در هنگام ثبت سفارش ما را بر این داشت که دقت بیشتری در برخی قسمت ها در هنگام طراحی داشته باشیم تا بتونیم مهر رضایت اولیه مشتری محترم رو دریافت بکنیم .

طراحی کاور موزیک پاپ

طراحی کاور موزیک پاپ

طراحی کاور موزیک فرشید صفا

البته افسوس میخوریم که نتوانستیم برخی موارد جزئی رو اعمال بکنیم و متاسفانه تاییدیه این طرح به مرحله دوم کشیده شد .


 ژست های مناسب طراحی کاور آهنگ     |      کاور فیسبوک    |    نقشه سایت


کاور موزیک استار چهار

در این مطلب به آخرین طراحی کاور آهنگ سری اول میرسیم و معرفی دی جی اچ ام ای دی ( DJ HMED ) ، در این کاور آهنگ ( Cover Music ) افتخار تایید طرح در مرحله اولیه طراحی رو داشتیم ،  که طراحی این کاور سر آغازی شد برای افتخار همکاری بیشتر با هنرمند محترم که به مرور و زمان سری جدید معرفی قطعا به آن اشاره خواهد شد .

این طراحی ها در قابل چند Episode منتشر شده است .

کاور آهنگ دی جی

کاور آهنگ دی جی

طراحی کاور موزیک Dj hmed


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه