طراحی بنر
آموزش ابزار blur در فتوشاپ
آموزش ابزار blur در فتوشاپ
آذر ۱۱, ۱۳۹۷
آموزش ابزار zoom در فتوشاپ
آموزش ابزار zoom در فتوشاپ
آذر ۱۳, ۱۳۹۷

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

امروز میخواهیم کمی در مورد کم اهمیت بودن طراحی کارت ویزیت از دید برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار صحبت کنیم . قالبا  این مساله در کشور ما ، همواره یک ضعف تکراری و بزرگ در انجام طراحی به شمار می رود که یکی از دلایل بروز این مشکل عدم تخصیص زمان مناسب و دقت در طراحی کارت می باشد .

اینکه ما در هر کاری با عجله تصمیم میگیریم و احساس را ارجع تر از منطق می دانیم یکی از بزرگترین اشکالات و نقاط ضعف می باشد ، این موضوع را میتوانیم به صورت متمرکز در امر طراحی اشاره داشته باشیم . تفاوتی در نوع طراحی وجود ندارد ، این مشکل می تواند در یک طراحی بنر ، کارت ویزیت یا لوگو و … هر نوع موضوع طراحی وجود آید و برای شما مشکلاتی را ایجاد کند که در مراحل گاها جبران ناشدنی باشد .

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

همانطور که بالا به این مساله اشاره کردیم ، چند دلیل بسیار مهم برای این موضوع وجود دارد که ما در ادامه سعی کرده ایم به مهمترین مشکلات در بروز این مساله اشاره کنیم .

عدم آگاهی و درک درست از میزان تاثیرپذیری طراحی طرح :

در بسیاری از مواقع نداشتن یک ذهنیت مناسب و درک صحیح از مفهوم آن کاری که می خواهید انجام دهید برای شما مشکل ساز خواهد شد ، اینکه شما در ذهنیت خود اعتقادی به یک طراحی مدرن و تاثیر آن بر روی مخاطبان نداشته باشید یک از عوامل است . شما برای شروع حتما می بایست ذهنیت خود را به مرحله ای رسانده باشید که درک درستی از علت طراحی کارت ویزیت و چاپ آن بدست آورید ، بدانید که در عصر تبلیغات ، طراحی جذاب و مدرن حرف اول برای میزان اثر بخشی رو مخاطبان دارد و کم توجهی به این موضوع اثرات منفی برای بازاریابی هدف شما از طریق کارت ویزیت ایجاد می کند .

جای نگرانی نیست ، ذهن خود را مشغول مسائل پیچیده نکنید ، کافی است برای اینکه از این پس با مفهوم و نحوه عملگرد یک کارت ویزیت آشنا شوید ، از این بخش مقالات آموزش کارت ویزیت را بخوانید ، ما در وبلاگ آموزشی پارسی طرح به مباحث مختلف و کلیدی در حوزه چاپ و طراحی کارت ویزیت پرداخته و می توانید به صورت رایگان از آن بهره مند شوید .

عجله عجله و باز هم عجله !

فقط در ارتباط با طراحی شما صحبت میکنیم ، اگر میخواهید نتیجه تبلیغات و یا بازاریابی شما مثبت باشد و نتیجه ای که به صورت منطقی توقع دارید بدست آید . حتما صبور و متفکر باشید . وقتی شما در سطح وب تصاویر تبلیغاتی را مشاهده می کنید حتما این مساله در نظر داشته باشید که برای ایجاد یک طرح جذاب و موثر در دید مخاطب باید فرصت کافی برای ایده پردازی وجود داشته باشد و در مسیری که میخواهید تبلیغات ، خصوصا چاپ کارت ویزیت را انجام دهید به مشکلات – نیاز مخاطب و سایر موارد را در نظر داشته باشید ، در غیر اینصورت شاهد یک طراحی ساده و بدون هیچ پشتوانه مفهومی و دقیق برای تجارت یا کسب و کار خود خواهید بود .

عجله کردن در امر طراحی و گاها چاپ ، مشکلات زیادی را برای شما ایجاد میکند . هنگامی که با عجله تصمیم می گیرد ، نتیجه ی کار شما یک طرح متوسط و گاها با جذابیت کمی همراه است .  پیشنهاد می کنیم برای زمان طراحی خود ، وقتی مناسب اختصاص در نظر بگیرید و با صرف هزینه مناسب به ایده آل ترین طراحی خود دست پیدا کنید .

انتهای مطلب .

اختصاصی پارسی طرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *