طراحی بنر
هدر سایت چیست
هدر سایت چیست ؟
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
سایز کاور اهنگ
سایز کاور اهنگ چند پیکسل است ؟
شهریور ۱۴, ۱۳۹۶

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

امروز میخواهیم کمی در مورد کم اهمیت بودن طراحی کارت ویزیت از دید بسیار از مدیران و صاحبان کسب و کار صحبت کنیم . قابلا در کشور ما ، همواره یک ضعف تکراری و بزرگ در انجام است . و آن هم چیزی جز عجله در کار نخواهد بود . اینکه ما در هر کاری با عجله تصمیم میگیریم و احساس را ارجع تر منطق می دانیم یکی از بزرگترین اشکالات و نقاط ضعف می باشد ، این موضوع را میتوانیم به صورت متمرکز در امر طراحی اشاره داشته باشیم . تفاوتی در نوع طراحی وجود ندارد ، طراحی بنر ، طراحی لوگو و … هرنوع موضوع طراحی از این مساله رنج می برد .

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

همانطور که بالا به این مساله اشاره کردیم ، چند دلیل بسیار مهم برای این موضوع وجود دارد .

عدم آگاهی و درک درست از میزان تاثیرپذیری طراحی طرح :

خیلی از مواقع نداشتن یک ذهنیت مناسب و درک صحیح از مفهوم آن کاری می خواهید انجام دهید برای شما مشکل ساز خواهد شد ، اینکه شما در ذهنیت خود اعتقادی به یک طراحی مدرن و تاثیر آن بر روی مخاطبان نداشته باشید یک از عوامل است . شما برای شروع حتما می بایست به یک نقطه ای رسیده باشید و بدانید که در عصر تبلیغات طراحی جذاب و مدرن حرف اول برای میزان اثر بخشی رو مخاطبان میزند . برای شروع می توانید از مقالات آموزش طراحی کارت ویزیت رضاگراف استفاده بفرمایید .

عجله عجله و باز هم عجله !

فقط در ارتباط با طراحی شما صحبت میکنیم ، اگر میخواهید نتیجه تبلیغات و یا بازاریابی شما مثبت باشد . حتما صبور و متفکر باشید . وقتی شما در سطح وب تصاویر تبلیغاتی را مشاهده می کنید حتما این مساله در نظر داشته باشید که برای طراحی موثر کارت ویزیت ، طراحی بنر و هر طرح دیگری باید فرصت کافی برای ایده پردازی وجود داشته باشد ، در غیر اینصورت شاهد یک طراحی ساده و بدون هیچ پشتوانه مفهومی و دقیق برای تجارت یا کسب و کار شما می باشد . پیشنهاد می کنیم برای زمان طراحی خود ، وقتی اختصاصی در نظر بگیرید و با طرح هزینه مناسب به ایده آل ترین طراحی خود دست پیدا کنید .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *