طراحی بنر
طراحی لوگو فراموش نشدی
طراحی لوگو فراموش نشدی !
اسفند ۲۹, ۱۳۹۵
ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است
ایا طراحی لوگو شما مقیاس پذیر است؟
فروردین ۲, ۱۳۹۶

لوگوهایی با تاریخ انقضا ده ها ساله !

لوگوهایی با تاریخ انقضا

لوگوهایی با تاریخ انقضا

به دنبال طراحی لوگو یی باشید که به مدت طولانی برایتان کارساز و مفید باشد :

آیا لوگو یی که طراحی کرده اید به مدت یک دهه کارساز و موثر خواهد بود؟ برخی از لوگو ها تنها برای یک بازه زمانی مشخص طراحی می شوند. در این میان لوگو هایی هم هستند که برای طولانی مدت طراحی شده اند و برای نسل های مختلف قابل شناسایی اند. با اینحال تعیین اینکه لوگو ی طراحی شده در چه بازه زمانی موثر و کارساز خواهد بود کمی دشوار است.

لوگوهایی با تاریخ انقضا ده ها ساله !

اطمینان از طول عمر آرم یک علم دقیق نیست اما پایبند بودن به طراحی های کلاسیک و اجتناب از دنبال کردن گرایش ها می تواند عمر بیشتری به آرم شما ببخشد.  طرح لوگو ی Jif Peanut Butter ساده و بی آلایش با رنگ های بولد و برجسته است که حروف بزرگی دارد. این لوگو توانسته است از سال ۱۹۶۶ به کار خود ادامه دهد. حتی لوگو های آشنا و معروفی که با برندهای مشهور مرتبط هستند نیز تغییر پیدا می کنند. نکته کلیدی برای نگه داشتن چنین لوگو هایی این است که عناصر اصلی به صورت یکسان حفظ شود.

مستر کارت بعد از ۲۰ سال لوگو ی خود را به روزرسانی کرده است.  اما همان طور که می دانید این شرکت هنوز هم  کره های نارنجی و قرمز رنگی که با هم همپوشانی دارند را در لوگو ی جدید حفظ کرده است اما متن را به زیر سمبل موجود منتقل کرده و کمی فونت خود را به روزرسانی نموده است. آرم که برای یک بازه زمانی مشخص طراحی نشده است می تواند برای مدت زمان طولانی به برند  کمک کند. اگر چنین لوگو یی به درستی طراحی شود می تواند مدت زمان بیشتری دوام بیاورد و در طول زمان هویت و ماهیت خود را حفظ کند.

انتهای مطلب . آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *