طراحی بنر
تایپوگرافی عامل مهم در لوگو
تایپوگرافی عامل مهم در لوگو
فروردین ۶, ۱۳۹۶
نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو
نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو
فروردین ۸, ۱۳۹۶

لوگو های عمومی شکل انسان ، کره زمین ، نمودار ! برندینگ حرفه ای

لوگو های عمومی شکل

لوگو های عمومی شکل

لوگو های عمومی شکل انسان ، کره زمین ، نمودار ! 

لوگو هایی به شکل انسان :

طراحی لوگو هایی که به شکل انسان هستند معمولا عناصر انتزاعی قابل تشخیصی اند که ظاهر انسان را به تصویر می کشند. چنین طرح هایی بارها و بارها در صنایع مختلف به کار گرفته شده اند. شما می توانید لوگو های طراحی شده با نماد انسان را در کسب وکارهای مرتبط با رسانه های اجتماعی و خدمات محور مشاهده کنید. اگرچه نظریه عالی پشت چنین طراحی لوگو هایی وجود دارد ( همه مشتریان انسان هستند و مشتریان افرادی اند که به کسب وکار شما علاقه مندند) اما استفاده از چنین مواردی می تواند اصالت لوگو را نابود کند. برخی از اوقات نمادهای انسانی به تنهایی به کار می روند و در برخی از موارد نیز به صور دسته ای در کنار هم قرار می گیرند. یکی از روش های محبوب برای استفاده از چنین مواردی قرار دادن نمادها در یک شکل حلقوی است.

لوگو های طراحی شده با کره زمین همیشه جهانی نیستند :

همانطور که می دانید کره زمین یکی از مواردی است که در طراحی لوگو ها به کار می رود.  کسب و کارها تلاش می کنند به کمک چنین لوگو هایی خود را به عنوان یک شرکت جهانی معرفی کنند و به نمایش بگذارند. در چنین شرایطی بیش از حد از نمادهای کره زمین استفاده می کنند و چیزی که به دست می آورند یک آرم تاریخ گذشته و قدیمی است.

لوگو های نموداری همیشه مناسب نیستند :

نموداری که به سمت بالاست و مسیر خوبی دارد می تواند نشان دهنده موفقیت شرکت و برند شما باشد. طراحی لوگو های نموداری مفهومی رایج اند که در این سال ها معنای خود را از دست داده اند. امروزه استفاده از چنین نمودارهایی در آرم نمی تواند منحصر به فرد بودن یا متفاوت بودن کسب وکار شما را نشان دهد.

پایان بخش دوم . آموزش طراحی لوگو

بخش اول |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه