طراحی بنر
نماد و پیکتوگرام بخش دوم
معرفی نماد و پیکتوگرام بخش دوم
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
آبان ۲۹, ۱۳۹۵

۶ قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

6 قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

6 قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

در طراحی بروشور مهم ترین اصل این است که بدانیم وقت خود را روی کدام بخش بگذاریم. یک طراح حرفه ای باید بداند که کدام بخش در طراحی بروشور خوانندگان بیش تری دارد، کدام بخش بیش تر مورد استقبال قرار می گیرد و کدام بخش برای کاربر می تواند جذاب تر باشد. بنابراین همواره طبق اصول گرافیکی، محتوا را در بخش های خاصی درج می کنند و سایر مطالب اضافی را به پشت جلد یا پانویس ها انتقال می دهند. اما مهم تر از مکان درج مطلب نوع محتوایی است که سعی داریم در بروشور قرار دهیم. درست است که اصل مطلب توسط کارفرما تعیین می شود، اما جذابیت و تاثیر بیش تر محتوا را به ما بسپارید! ۶ قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور وجود دارد که ما همواره مدنظر قرار می دهیم. در ادامه با این اصول آشنا می شوید.

6 قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

6 قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

اصولی برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور

خلاصه بودن محتوا در طراحی بروشور
در بخش های مهم در طراحی بروشور باید مطالب و اهداف اصلی را به صورت خلاصه به کار برد. توضیح و شرح محتوا به صورت کلی را به شیوه های دیگری نظیر کاتالوگ و نمونه کار واگذار کنید!
طبقه بندی اطلاعات در طراحی بروشور
سازمان بندی اطلاعات در درج محتوا در طراحی بروشور اهمیت زیادی دارد. نباید اطلاعات سردرگم کننده باشد. از این شاخه به شاخه دیگری نپرید و اطلاعات یک بخش را در همان قسمت طبقه بندی کنید.
استفاده از تیتر های چشم گیر و جذاب در طراحی بروشور
عنوان مطلب مهم ترین بخش در نگاه اول مشتری به طراحی بروشور شما است. از کلمات جذاب استفاده کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید حقایقی درباره خواص دارویی گیاه بنویسید به جای استفاده از عبارت های کلیشه ای عبارت ” خواصی دارویی گیاهان که تا کنون نشنیده اید” را به کار ببرید.
به این ترتیب با استفاده از۶ قانون برای درج بهتر محتوای رقابتی در طراحی بروشور توانسته اید طراحی موثرتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *