طراحی بنر
تصاویر در این کاتالوگ ها حرف اول را میزنند !
تصاویر در این کاتالوگ ها حرف اول را میزنند !
آبان ۲, ۱۳۹۵
عکس سه بعدی در طراحی بروشور
عکس سه بعدی در طراحی بروشور
آبان ۵, ۱۳۹۵

مروری بر یک طراحی کاتالوگ جذاب و ساده

طراحی کاتالوگ جذاب

طراحی کاتالوگ جذاب

طراحی کاتالوگ جذاب ، هدف شما از طراحی کاتالوگ و پس از آن چاپ کاتالوگ چیست ؟ ،چه اهدافی و ایده آلی برای کاتالوگ خود که نمایشگر برند شما در قالب یک فرم چاپی ست در نظر دارید ؟ .همواره اکثریت افراد و مدیران در ذهن خود می پرورند که کاتالوگ ی داشته باشند که بتواند به خوبی از برند تجاریشان دفاع کند .  این موضوع نه تنها بد نیست خیلی هم مناسب است اما تا چه میزان میتوانیم فکرهایی که در سر داریم را در اجرا پیاده کنیم موضوعی مهم است .

طراحی کاتالوگ جذاب

جذابیت در کاتالوگ تبلیغاتی از راه های متفاوتی به وجود می آید که اگر مقالات طراحی کاتالوگ ما را مطالعه کرده باشید به عوامل متعدد در این زمینه به خوبی پرداخته شده و با استفاده و بکار گیری موارد مذکور در کنار یکدیگر و رعایت تمام اصول می توانید یک طراحی کاتالوگ جذاب را برای شرکت خود داشته باشید .

سادگی و مشتری پسند بودن کاتالوگ

همه به خوبی میدانیم که کاتالوگ چاپ میکنیم که در اختیار مشتری قرار دهیم تا مشتری را از طریق این ابزار قدرتمند با برند تجاری خودمان و خدماتی که ارائه می دهیم آشنا کنیم و از طریق آن به جذب مشتریان زیادی برای خدمات و محصولات خود برسیم . اما تا چه حدی در طراحی کاتالوگ به جذابیت ، سادگی و مشتری پسند بودن کاتالوگ پرداخته ایم ، اصلا به این موضوع اهمیت داده ایم یا خیر تنها کاتالوگ خود را پر از مطلب و تصاویر کرده ایم و مثل یک خوراک شلوغ غذایی وارد چشمان بیننده کردیم ! .

این موضوع در طراحی بروشور و چاپ بروشور هم صدق میکند .

زیبایی کاتالوگ ، در سادگی آن است 

زیبایی در سادگی ست ، نه تنها در طراحی کاتالوگ بلکه در طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی بروشور و… هم به همین صورت است . اما به صورت ویژه سادگی در کاتالوگ جذابیت و زیبایی تا حل بسیار زیادی افزایش می دهد . البته که سادگی بدون مفهوم قطعا نمیتواند به زیادی کار کمکی داشته باشد . اگر قرار است طراحی ساده داشته باشیم ، باید سادگی طراحی کاتالوگ یا بروشور دارای ویژگی و خلاقیت های خاص و جذابیت باشد که در عین سادگی بتواند با خوانایی بالا مشتریان را مجذوب به کاتالوگ کند .

شما را دعوت می کنیم به مشاهده یک کاتالوگ ساده ، اما جذاب و دیدنی .

طراحی کاتالوگ جذاب

طراحی کاتالوگ جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه