طراحی بنر

مسئول موشن گرافیک و مدیر امور فرهنگی بسیج صدا و سیما منصوب شدند

تفاوت طراحی بنر های جدید
تفاوت طراحی بنر های جدید با نسل گذشته
بهمن ۷, ۱۳۹۵
خوشنویسی را با گرافیک
خوشنویسی را با گرافیک و کاشی‌کاری ترکیب کردم
بهمن ۸, ۱۳۹۵

مسئول موشن گرافیک و مدیر امور فرهنگی بسیج صدا و سیما منصوب شدند

مسئول موشن گرافیک

مسئول موشن گرافیک

رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما، طی احکامی جداگانه مسئول جدید واحد موشن گرافیک و مدیر امور فرهنگی بسیج این سازمان را منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی فروغی رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما طی حکمی، علی خواجه را به سمت مسئول واحد موشن گرافیک این مرکز منصوب کرد.

در این حکم آمده است :

«نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر برنامه‌های نمایشی مرکز بسیج صدا و سیما، به موجب این حکم به عنوان مسئول واحد موشن گرافیک منصوب می‌شود.
در ادامه تصریح شده است: انتظار دارد توجه به کیفیت آثار تولیدی، به روز بودن مضامین و توجه به نیازهای روز کشور و پیگیری لازم برای پخش مناسب آثار در دستور کار جنابعالی قرار گیرد، ضمنا تمرکز بر منویات رهبر معظم انقلاب در تولید آثار این واحد اولویت اصلی خواهد بود.»

مسئول موشن گرافیک

مسئول موشن گرافیک

طی حکیمی مدیر امور فرهنگی بسیج رسانه ملی شد

علی فروغی رئیس مرکز بسیج رسانه ملی طی حکمی، طه حکیمی را به سمت مدیر امور فرهنگی این مرکز منصوب کرد.

  • مشاهده صفحات دیگر :
  • طراحی بنر
  • طراحی موشن گرافیک
  • طراحی لوگو
  • طراحی کارت ویزیت

در حکم فروغی خطاب به حکیمی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر امور فرهنگی مرکز بسیج صدا و سیما منصوب می‌شود، امید است با استعانت از خداوند متعال و در پرتو منویات مقام معظم رهبری و با اهتمام به مأموریت‌های محوله، شاهد گسترش فرهنگ بسیج در رسانه ملی باشیم. ترویج فرهنگ دینی در رسانه ملی، رشد و تعمیق بینش و معرفت دینی و سیاسی کارکنان، شناساندن قرآن کریم و ترویج فرهنگ قرآنی در سازمان، زمینه‌سازی به منظور ارتباط و آشنایی کارکنان با نهادها و موسسات فرهنگی، سیاسی و دینی و نیز بهره‌مندی از عالمان، اندیشمندان، فرزانگان، مبلغان و مروجان دینی، شناساندن فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی، پاسداری و تعظیم شعائر و ارزش‌های دینی و انقلابی، پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت غیرت و غرور دینی، انقلابی و ملی و روحیه ایستادگی و مقاومت در برابر مظاهر نامطلوب فرهنگ بیگانه بخشی از این مأموریت‌ها هستند.

همچنین تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس و برخورداری از عزت و کرامت انسانی، ترویج ارزش‌های حسنه در میان کارکنان و کمک به افزایش روحیه نشاط و شادابی از دیگر وظایف این مدیریت به شمار می‌روند.
در انتها نیز تاکید شده است که به منظور تحقق هر چه بهتر مأموریت‌های ذکر شده، توجه جدی به چند مسئله در دستور کار قرار گیرد که از آن جمله می‌توان به اهتمام ویژه به خانواده کارکنان رسانه ملی در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی، اهتمام به ابتکار و نوآوری در فعالیت‌های فرهنگی و استفاده از ابزارهای نورین و پرهیز از انجام فعالیت‌های تکراری، توجه به امر پژوهش و تحقیق حول مسائل فرهنگی و پرهیز از سطحی‌نگری در حل مسائل و مشکلات و نیز اهتمام جدی به ارزیابی تمام فعالیت‌ها و سنجش نتایج حاصله اشاره کرد.»

منبع : http://www.mehrnews.com/news/3880449/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *