طراحی بنر
تکنیک های تبلیغات بنری
تکنیک های تبلیغات بنری
مهر ۲۴, ۱۳۹۷
بهترین سایز تبلیغات بنری
بهترین سایز برای تبلیغات بنری کدام است ؟
آبان ۲, ۱۳۹۷

معایت و مزایای فروش بنر

فروش بنر

فروش بنر

فروش بنر :

همانطور که از عنوان مشخص است ، امروز و راستای آموزش های طراحی میخواهیم در ارتباط به موضوع فروش بنر بپردازیم که آیا در کل این موضوع دارای چه ویژگی ها و چه معایبی می باشد . توجه ویژه داشتن به این مطلب کمک خوبی به شما خواهد کرد که از برخی اشتباهات در این باره پرهیز کنید ، چرا که این روزها شرایط به گونه ای پیش میرود که افراد ترجیح میدهند از فایل های آماده به جای داشتن یک طرح اختصاصی با کیفیت بهره مند شوند .

معایت و مزایای فروش بنر

فروش بنر ، اگرچه این موضوع همواره در برخی سایت ها به تکرار قابل مشاهده است و روز به روز در حال گسترش بوده ، اما مسیری تکراری و بی هدف را دنبال می کند . عمل خرید و فروش طرح شاید در بازه زمانی کوتاه پاسخگوی نیاز شما باشد ، اما در واقع  پس از مدت کوتاهی شما را با چالش های متفاوتی همراه خواهد کرد .

مزایای فروش طراحی بنر:

 • دسترسی سریع به سورس طراحی بنر
 • در اختیار داشتن یک طرح خوب و گاها حرفه ای ( بدون داشتن دانش و توانایی اجرای طرح های گرافیکی )
 • قیمت مناسب
 • ویرایش نامحدود طرح

معایب فروش بنر :

 • اختصاصی نبودن طرح و اشتراکی بودن طرح ها که سبب کاهش محبوبیت برند شما می شود .
 • عدم بهره مند شدن از پشتیبانی و خدمت پس از فروش طرح که در صورتی شما در طرح نیاز به ویرایش داشته باشید از پشتیبانی برخوردار نمی شوید .
 • مناسب نبودن برای برند سازی و شناساندن شرکت های بزرگ و متوسط .
 • استفاده از روش ها و ابجت های تکراری که مناسب با نیاز های شما در تبلیغات نخواهد بود . بدلیل اینکه این مدل طرح ها به صورت آماده و اشتراک گذاری شده می باشد ، خلاقیت کمتری را در آن ها شاهد خواهیم بود .

در نتیجه :

به هیچ عنوان فریب هزینه های پایین را نخورید ،  وقتی شما با قیمت های پایین مواجه می شوید باید بر روی احساسات خود کنترل داشته باشید و  حتی اگر با محدودیت بودجه ای مواجه هستید سعی کنید تا حد زیادی برای تبلیغات خود از طرح های آماده استفاده نداشته باشید ، مسئله طراحی بنر را به زمان دیگری موکول کنید اما آن را به یک فرد متخصص بسپارید ، چرا که با خرید طرح لایه باز اماده ( صرفا در موضوع بنر تبلیغاتی ) پاسخگوی نیاز شما نبوده و کافی ست پس از خرید به مشکلی برخورد کنید ، راه برگشتی وجود ندارد و به هیچ عنوان طرح شما پشتیبانی نمی شود . اما بر خلاف این موضوع که به سفارش طراحی بنر اختصاصی به شرکت هایی مانند مجموعه پارسی طرح می پردازید با پرداخت هزینه نسبتا مطلوب شما صاحب یک طرح اختصاصی خواهید داشت و در کنار پشتیبانی مناسب برای بهبود هرچه طرح خود بهره خواهید برد . با توجه به این که موضوع تبلیغات اینترنتی یک موضوع مهم و بسیار حساس به شمار می رود ، به هیچ عنوان استفاده از طرح آماده بنر تبلیغاتی به مشتریان محترم پیشنهاد نمی شود .

انتهای مطلب .

پارسی طرح

1 دیدگاه

 1. امیر گفت:

  داداش مطلبت خوب بود دمت گرم ولی غلط املائی داره تصیحش کن.لایک داری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *