طراحی بنر
نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو
نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو
فروردین ۸, ۱۳۹۶
نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد
نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد
فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

معرفی آرم با کاربری های مختلف

معرفی آرم با کاربری های مختلف

معرفی آرم با کاربری های مختلف

معرفی آرم با کاربری های مختلف

آرم خرده فروشی :

خرید و فروش در برگیرنده پول، برچسب قیمت ها و کارت هاست. به همین خاطر شرکت هایی که در این صنعت کار می کنند از تصاویری استفاده می کنند که نشان دهنده پول است. این تصاویر و مفاهیم بارها مورد استفاده قرار گرفته است.

آرم پزشکی، دارویی و سلامتی :

نشانه های جهانی متعددی در حوزه پزشکی وجود دارد. این گونه نشانه ها برای کسب وکارهای ارتباطی بسیار عالی هستند.با اینحال مشکلی که در مورد این نشانه های جهانی وجود دارد این است که استفاده از آن متمایز شدن شرکت را بسیار دشوار می سازد.

لوگو صنعت خودروسازی :

لوگو های عمومی این صنعت از  علامت ها و نشانه ها( اغلب داخل دایره هستند و در برگیرنده بال هایی هستند که نشان دهنده خودروهای پرنده می باشند) تشکیل شده است. در این طراحی لوگو ها تصاویر انتزاعی از خودرو نیز به کار می رود.

دندانپزشکی ها و نماد آن ها :

دندانپزشکان چه کارهایی را انجام می دهند؟ بله آن ها دندان های شما را تمیز می کنند. فکر می کنید یک لوگو ی عمومی برای دندانپزشکان چگونه است؟ درست حدس زدید. یک کلیپ ارت از دندان!

نشان محیط زیست :

طرفداران محیط زیست، درختان، آب و زمین را دوست دارند. به همین خاطر جای تعجب و شگفتی نیست که در لوگو های خود از این تصاویر بارها و بارها استفاده می کنند.

لوگو صنعت خود را در لیست بالا پیدا نکردید ؟

سعی کنید در جستجوی تصویری گوگل نام کسب وکار خود را به علاوه واژه لوگو تایپ کنید. یک اسکرول سریع به پایین صفحات به شما کمک می کند طراحی لوگو های عمومی صنعت خود را تشخیص دهید. این لوگو های عمومی ممکن است توسط رقبای شما مورد استفاده قرار گرفته باشد.

پایان بخش دوم- آموزش طراحی لوگو

بخش اول – نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *