طراحی بنر
محدودیت های بنر گیف
محدودیت های بنر گیف
مرداد ۹, ۱۳۹۷
متن کارت ویزیت عکاسی
متن کارت ویزیت عکاسی
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

مواردی که باعث شکست بنر تبلیغاتی می شود

شکست بنر تبلیغاتی

شکست بنر تبلیغاتی

چه مواردی باعث شکست یک طراحی بنر می شوند ، اغلب وقتی میخواهیم نسبت به سفارش طراحی بنر تبلیغاتی اقدام کنیم افکار مختلفی را در ذهن خود مرور میکنیم ، تم های پیش فرضی از بنر را در ذهن پرورش میدهیم و در فکر آن هستیم که با توجه به داشتن یک طرح بنر گیف خوب و حرفه ای موفقیت خوبی در تبلیغات اینترنتی داشته باشیم . چرا که در کنار مواردی مهم که در مقالات طراحی بنر به آن پرداختیم Banner Gif به خوبی می تواند با توجه به قابلیت نمایشی مختلف و مزایایی درون خود جای داده است ، کاربران زیادی را به سمت خود جذب یا هدایت کند .

شکست بنر تبلیغاتی

بطور کلی رعایت برخی اصول اولیه و استاندارد در  یک طرح تبلیغاتی مانند banner جزو امری حیاتی و مهم محسوب می شود و عدم رعایت آن به مراتب میتواند باعث شکست  تبلیغات اینترنتی یا آنلاین شما شود . از جمله ی آنها که کمتر در تبلیغات توجه ای به آن می شود موضوعی مهم و انتخاب صحیح و حرفه ای شعار تبلیغاتی است که قالبا بیشتر مدیران به سادگی از کنار آن می گذرند و قافل از آنکه این بخش چه اثراتی رو آگهی آنها خواهد داشت . صرف زمان کوتاه برای ایده پردازی طرح اولیه  banner ، دقت کم و استفاده غیر اصولی هنگام طراحی از شعار ها و متون تبلیغاتی ، استفاده تکراری  از چند حرکت موشن و متحرک در طرح هایی با زمان بیش از ۷ ثانیه ! ، بی توجه ای به برند شرکت و کم دقتی در هماهنگ سازی طرح اجرایی بنر با برند ( از لحاظ رنگ ، ایده پردازی بر اساس موضوع طرح و پرهیز استفاده از تم تکراری و غیر مرتبط ) و مواردی این چنین باعث شکست بنر تبلیغاتی شما خواهد شد .

چرا باید از بنر استاندارد استفاده کنیم ؟

شاید برای شما اهمیتی نداشته باشد که یک طرح از اصول ، چارچوب و قواعدی پیروی کند ، اما این موضوع به هدف شما از راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی نشأت می گیرد ، که آیا صرفا میخواهید مبلغی را برای تبلیغات هزینه کنید و برای انجام اینکار تفکر یا برنامه ریزی خاصی در نظر نگرفته باشید ، یا خیر شما جزو آن دسته افرادی هستید که برای هزینه ای که صرف تبلیغات  و یا دیگر نوع تبلیغات مثل طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی کارت ویزیت و … میکنند برنامه ریزی داشته و دنبال اهداف بزرگی هستند .

مبالغی که صرف نمایش آگهی در دنیای اینترنت می شود ، روز به روز در افزایش است . رونق گرفتن این صنعت در اینترنت همانطور که میتواند برای شرکت ها سود آور باشد ، در صورتی که تفکر و ایده ای در آگهی شما وجود نداشته باشد . کاملا ناموثر و شکست پذیر می باشد .

در نتیجه پیشنهاد میکنیم از نکات و مواردی که باعث کاهش میزان محبوبیت Banner شما میشود تا جای ممکن استفاده ای نداشته باشید و در تلاش برای بهینه سازی طرح گرافیکی خود ، پرداختن به ایده های نو ، بازاریابی هدفمند و اصول برند سازی را در تبلیغ خود در نظر بگیرید .

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *