طراحی بنر
لوگو های عمومی شکل
لوگو های عمومی شکل انسان ، کره زمین ، نمودار !
فروردین ۷, ۱۳۹۶
معرفی آرم با کاربری های مختلف
معرفی آرم با کاربری های مختلف
فروردین ۹, ۱۳۹۶

نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو

نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو

نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو

 نقش علائم حروفی یا کلمه در طراحی لوگو

علائم حروفی و کلمه ای هیچ چیزی در مورد برند شما نمی گویند:

علامت هایی که از حروف و کلمه تشکیل شده اند می توانند یک روش زیبا و شیک برای برندسازی باشند. با اینحال برخی از این علائم  بارها و بارها به کار رفته اند و نمی توان آن ها را به خاطر سپرد. هر طراحی لوگو یی که به همراه نام یا حروف اولیه کار شما طراحی می شود باید چیزی برای گفتن داشته باشد. مطمئن شوید که به هنگام استفاده از چنین مفاهیمی، منحصر به فرد بودن را رعایت می کنید.

لوگو های عمومی صنایع :

علاوه بر مفاهیمی که در بالا به آن اشاره کردیم، مفاهیم دیگری نیز وجود دارد که بارها مورد استفاده قرار گرفته اند و به یک صنعت خاص مربوط می شوند. در ادامه مجموعه ای از طراحی ها را معرفی خواهیم کرد که برای متمایز بودن در میان رقبا باید از به کار بستن آن ها خودداری کنید.

حسابداری، امور مالی و مشاور کسب وکارها :

لوگو هایی که برای صنایع مالی طراحی می شوند اغلب در برگیرنده حروف اولیه شرکت هستند که به شکل هندسی در کنار هم مرتب شده اند.

آرم های املاک و مستغلات :

لوگو هایی که برای نشان دادن صنعت املاک به کار می روند بر روی این حوزه یعنی خانه و املاک تمرکز دارند. این گونه لوگو ها به شکلی طراحی می شوند که شبیه خانه یا اسمان خراش باشند.

رایانه، اینترنت، فناوری و ارتباطات :

ایا تا به حال در تصاویر گوگل به دنبال واژه اینترنت گشته اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است حتما می دانید که نتیجه این جستجو تصاویر مرتبط با کره زمین است که نشان دهنده برقراری ارتباط و اتصال است.  متاسفانه شرکت های فناوری نیز از این تصاویر و مفاهیم برای نشان دادن کسب وکار خود استفاده می کنند. تنها چیزی که عاید این شرکت ها می شود لوگو ی عمومی و غیر قابل درک است.

پایان بخش اول – آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *