طراحی بنر
طراحی بنر میزبانی وب
طراحی بنر میزبانی وب
مهر ۷, ۱۳۹۷
برترین مقالات طراحی دی ماه 95
برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵
مهر ۱۱, ۱۳۹۷

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت و نمایش آن در طراحی کارت ویزیت چه کنش و واکنشی را برای بیننده ی کارت شما به همراه خواهد داشت . اگر مقالات طراحی کارت ویزیت ما دنبال کرده باشید به مباحث متفاوتی اشاره شده که هرکدام در جای خود ، میتواند مستقیما بر دید خواننده ، بیننده کارت ویزیت نقش ایجاد کند .

نقش لوگو در کارت ویزیت چیست ؟

استفاده از طراحی لوگو در business card ، مزیت های زیادی دارد . اینکه شما به مشتری هویت بصری خود را نشان می دهید ، اعتباری جداگانه برای شما ایجاد می کند . البته در صورتی که شما اصول و قوائد logo design یا آرم را بخوبی رعایت کرده باشید . برای آشنایی بیشتر می توانید مروری بر مقالات طراحی لوگو ما داشته باشید .

اگر شما در طرح کارت خود از یک logo زیبا و تاثیر گذار استفاده کنید . شاید دیگر نیاز به تبلیغات اضافه در کارت احتیاج نداشته باشید . حتی گاها میتوانید به جای نوشتار معرفی نام شرکت یا کسب و کار و شلوغ کاری دیگری در طراحی خود ، تنها با نمایش هویت خود بیننده را نام و برند خود مطلع سازید . در طرح هایی که این روز در اطراف ما توسط طراحان گرافیک انجام می شود ، خصوصا طرح هایی از سبک مدرن و غربی پیشه میگیرند این مساله به خوبی دیده می شود و در یک کارت تجاری شما تنها شاهد لوگوی آن شرکت هستید و موارد دیگری خودداری شده است .

چه زمانی لوگو تاثیر گذاری بیشتری دارد ؟

یک بحث و موضوع بسیار کلیدی در اجرای طرح کارت ها وجود دارد و آن هم چاپ آن است . با وجود اینکه دست شما برای چاپ business card بر روی جنس های مختلف کاغذی باز است . اما دلیلی وجود ندارد که توجه ای به نوع و جنس کاغذ نداشته باشید . بلکه بیش از پیش باید بر انتخاب خود دقت کنید . خوب می دانیم هستند دفاتر و شرکت و کسب و کارهایی که هیچ توجه ای نه به برند خود دارند ، نه طراحی آرم و کارت ویزیت و حتی جنس کاغذ چاپی و … ، روی صحبت ما هم با این دسته افراد است ، هم افرادی که واقف بر حساسیت موضوع هستند و توجه به موقع به بحث آرم و … دارند و هم افرادی که هیچ اهمیتی به این مسائل نمیدهند مگر آنکه مجبور شوند .

در انتخاب جنس کارت خود دقت بیشتری داشته باشید . حتی اگر نیازمند صرف هزینه بیشتری باشید . طراحی و چاپ کارت ویزیت شما تاثیر مستقیم بر روی ماندگاری در ذهن مخاطب و از سوی دیگر دوام جنس کاغذ آن خواهد داشت و در صورتی که شما از هر دو جهت ( طراحی و چاپ ) را به درستی انجام ندهید ، به تنهایی میزان اثر بخشی کمی خواهد داشت . اختلاف شفافیت ، جذابیت نمایش لوگو در چاپ کاغذ های معمولی و ارزان قیمت با نوع با کیفیت بسیار زیاد است و این اختلاف را به خوبی می توان حس کرد .

بیابید برای اینکه حرفه ای باشیم ، از مسائل زیر و درشت در حوزه کاری خود غافل نشویم . توجه به همین نکات است که تفاوت ها را نشان دهد و شما را نسبت به رقبا متمایز سازد .

اختصاصی از پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *