طراحی بنر
بهینه سازی متن در بنر
بهینه سازی متن در بنر و تاثیر آن
مهر ۲۱, ۱۳۹۷
تکنیک های تبلیغات بنری
تکنیک های تبلیغات بنری
مهر ۲۴, ۱۳۹۷

نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات

نقش مهم بنر تلگرام

نقش مهم بنر تلگرام

استفاده از بنر تلگرام این روزها ، به خصوص در سالی که گذشت توانست روند رو به پیشرفت و مطلوبی برای اکثر فروشگاه ها ، شرکت و حتی و کارهای کوچک و بزرگ به وجود آورد ، تلگرام بر خلاف برخی پیام رسان هایی که در سال های گذشته آمدند و جای خود را در بین کاربران باز کردند و رفتند . به نظر ماندگاری بیشتری داشته است ، این موضوع خارج از تصور اکثریت مردم و حتی مدیران کسب و کارها بود . چرا که این مدل پیام رسان ها پس از مدتی ، با محدودیت هایی مواجه می شدند . اما تلگرام تا به این جای کار پا برجا و نقش مهمی برای مدیران کسب و کارها و خانواده های ایرانی ایفا می کند .

درست است که این روزها برای این نرم افزار پیام رسان هم محدودیت هایی ایجاد شده است .

نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات 

طراحی بنر ، پیش از بوجود آمدن پیام رسان تلگرام ، بیشتر به عنوان پست ثابت مورد استفاده قرار میگرفت ، اما این روزها با وجود تلگرام ، شما شاهد بنر هایی با نام  و مخصوص ( طراحی بنر تلگرام )  هستید و میزان چشم گیری بر روی فروش محصولات شما تاثیر گذار هستند . بر خلاف بنر تبلیغاتی با فرمت گیف که به صورت متحرک طراحی میشوند ، در نسخه تلگرام ( تصویر ثابت ) نقش اساسی ایفا میکند و شما با داشتن یک طراحی جذاب و موثر به خوبی میتوانید تا درصد بسیاری فروش محصول خود را به چند برابر افزایش دهید .

این روزها که قابلیت نمایش گیف به این نرم افزار افزوده شده است ، اغلب مشتریان محترم و صاحبان مشاغل ترجیح می دهند از این قابلیت به خوبی استفاده کند و به جای استفاده از یک تصویر ثابت ، تصاویر گیف برای نمایش اگهی خود مورد استفاده قرار دهند .

نکات اصولی طراحی بنر تلگرام 

استفاده از طراحی لوگو شرکت :

استفاده از آرم یا طراحی لوگو شرکت و کسب و کار خود میتواند برای بنر شما بسیار مفید باشد . شاید مستقیما روی فروش شما تاثیری نداشته باشد . اما نقش مهمی برای شناخت بیشتر کاربران از برند شما ایفا خواهد کرد . در ارتباط با تقش لوگو در بنر مطالب زیادی را به در آموزشگاه آنلاین پارسی طرح به اشتراک گذاشته ایم که پس از مطالعه آن ها به خوبی به درک درست تاثیرات استفاده از لوگو در اگهی خود خواهید رسید .

استفاده از متون جذاب ، کوتاه و چالش بر انگیز در بنر :

استفاده از متن های کوتاه و جذاب همیشه پیشنهاد می شود ، هیچ اسراری بر این نداشته باشید که حتما تمام آیتم ها و موارد توضیحی خود را در طراحی اگهی بنری خود ذکر کنید . ( کاربران فرصت و حوصله خواندن ندارند ) ، اما کوتاه ، مختصر و مفید متن های خود را انتخاب کنید و توضیحات را به لینک صفحه ی اختصاصی محصول خود بسپارید و توضیحات کامل تر را در آن صفحه ی مربوطه بیان کنید .

برای فروش محصول خود برنامه ریزی داشته باشید :

برنامه ریزی یا استراتژی ، بی شک مهمترین عامل موفقیت در تجارت میباشد ، عجله نداشته باشید . فروش یک محصول با کیفیت و تبلیغات دقیق ، بهتر از ۱۰۰ طرح بی کیفیت و معرفی آن ها می باشد  . بروزرسانی مداوم و طراحی بنر جذاب و … جزو دیگر موارد مهم بشمار می روند که باید در برنامه خود این مساله را در نظر بگیرید .

انتهای مطلب.

پارسی طرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *