طراحی بنر
معرفی آرم با کاربری های مختلف
معرفی آرم با کاربری های مختلف
فروردین ۹, ۱۳۹۶
نحوه تشخیص لوگو های عمومی
نحوه تشخیص لوگو های عمومی
فروردین ۱۱, ۱۳۹۶

نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد

نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد

نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد

ترفندها و نکاتی برای ایجاد لوگو ی منحصر به فرد :

اینکه بدانید به هنگام طراحی لوگو چه کارهایی را نباید انجام دهید بسیار عالی است. اما  برای اینکه لوگو ی زیبا، جذاب و متقاعد کننده ای طراحی کنید باید مواردی که می توانید انجام دهید را بشناسید. در ادامه برخی از این نکات را با هم مرور می کنیم:

آن را ساده اما منحصر به فرد طراحی کنید :

یک لوگو ی خوب  لوگو یی نیست که بیش از حد طراحی شده باشد بلکه این لوگو باید بتواند پیام شرکت را به افراد منتقل نماید. به جای اینکه لوگو ی خود را بر پایه طرح ها و اشکال ساده بنا کنید، بهتر است از به کیفیت های زمینه ای بیندیشید که شرکت تلاش می کند آن را نشان دهد. به عنوان مثال اگر خدمات خوبی در اختیار مشتریان خود قرار می دهید می توانید در مورد لوگو ی طراحی شده با نماد انسان دوباره فکر کنید.  به جای اینکه دوباره از همین شکل انسانی استفاده کنید می توانید از ایده موجود برای انتقال پیام خود استفاده کنید و طراحی آرم شرکت خود را بر پایه خلاقیت مفهومی قرار دهید . همانطور که درباره مباحث مختلفی در آموزش طراحی لوگو اشاره کردیم قبل از اجرای یک آرم تجاری باید درک درستی از مفهوم کسب وکار و تجارت خود داشته باشید و به همان گونه آن را در اختیار فردی طراح نماد یا نشانه شما است قرار دهید با این کار بیش از نیمی از راه را برای طراحی لوگو خود به صورت مفهوم گرایی هموار کرده اید .

در سامانه طراحی بنر رضاگراف ، همواره به مشتریان محترمی که قصد سفارش طراحی لوگو را دارند تاکید میکنیم که هنگام سفارش توضیحات جامع و کاملی در اختیار طراحان ما قرار دهند تا با این کار درک بهتری از کسب و کار و تجارتشان داشته باشیم و در پی آن نمادی که ایده پردازی می شود . مفهوم را به خوبی برای مخاطبان بیان کند .

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *