طراحی بنر
طراحی لوگو برای کسب و کار
طراحی لوگو برای کسب و کار
مهر ۱۳, ۱۳۹۵
تحولات طراحی لوگو سال 2017
تحولات طراحی لوگو سال ۲۰۱۷ !
مهر ۱۵, ۱۳۹۵

نکاتی برای طراحی بروشور کسب و کار کوچک

طراحی بروشور کسب و کار کوچک

طراحی بروشور کسب و کار کوچک

طراحی بروشور کسب و کار کوچک ، بروشور یکی از ابزار های مهم بازایابی است و اهمیت این موضوع به حدی است که ما در آغاز هر مطلب به نوعی به آن اشاره میکنیم . قدرت بروشور بطوری عمل میکند این می تواند با توجه به اثر بخشی بالا، تحول و شگفتی برای کسب و کارهای کوچک ایجاد کند . طراحی بروشور نه تنها با نمایش و به تصویر کشیدن قوی از نام تجاری کمک می کند بلکه با کمک آن برقراری ارتباط با طیف بیشتری از مخاطبان امکان پذیر می شود .

امروزه طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ و همچنین بازایابی از طریق وب سایت یک امر مهم بحساب می آید .

طراحی بروشور کسب و کار کوچک

انواع بروشور را میتوانید بصورت تک طرفه مانند ( طراحی تراکت )  ، بروشور دولت و سه لت یا همان آکاردئونی به چاپ برسانید . که قبل از آن چه در طراحی بروشور و چه در طراحی کاتالوگ حتما باید به هر چیزی که به درستی فکر کنید تا بهترین گزینه هایی که به منافع شرکت و کمک به مشتریان می کند بپردازید .

عناوین مناسب در طراحی بروشور

عنوان بروشور مهمترین بخش است که به شناسه فوری شرکت را معرفی میکند ، یک عنوان جذاب که هم بتواند خوانندگان بروشور را جذب کند و معرف خوبی از شرکت شما باشد . قابل درک بودن عنوان برای خواننده یک امر حیاطی است که در صورت عدم رعایت آن ، تاثیر منفی بر روی مخاطب می گذارد .

محتوای جمع و جور در بروشور تبلیغاتی

محتوای خوب ، گزیده و جم و جور انتخاب کنید . شروع مطالب با تیتر و زیر عنوان و توضیحات است ، تلاش برای ایجاد یک مطلب کوتاه و خوب ( معرفی مناسب ) به اندازه می تواند به جلب نظر خواننده برای محصول شما کمک کندو مخاطب را راغب و جلب بروشور شما می کند . این محتوا و تصویر درج شده توسط است که این اجازه را به مشتریان می دهد تا با محصولات و خدمات شما بیشتر آشنا شوند . متاسفانه اغلب در کشورمان این موضوع کمتر رعایت می شود و به جای گزیده نویسی و پرداختن به چند خط موثر و مفید ، با مطالب زیاد و شلوغ به دنبال جذب بیشتر مخاطبان و مشتریان هستند . این موضوع هم علاوه بر طراحی بروشور در طراحی کاتالوگ هم با کمی تفاوت صدق می کند .

طراحی و ترکیب رنگ بروشور

طراحی و رنگ آن : طراحی بروشور برخلاف گذشته امروزه با دقت بیشتری انجام می شود ، برای نمایش مناسب و مطلوب برای مشتریان باید یک استراتژی از پیش تعریف شده برای طراحی بروشور و حتی طراحی کاتالوگ داشته باشیم . استفاده دقیق و به موقع از ترکیب بندی رنگ ، محتوا ، عنوان ها ، طرح و … یک کار مهم در طراحی است . با ایجاد یک طرح بصری جذاب میشود دید بهتری در ذهن مخاطب خود داشته باشید .

استفاده از ترکیب رنگ ، طرح و … در طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت و… موثر است .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *