نکات و راهنمای چاپ افست


نکات طراحی و چاپ تبلیغات

نکات و راهنمای چاپ افست :

چاپ افست با توجه حجم بالای سفارشات تبلیغاتی در بخش های مختلف از جمله ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ صنعتی ، طراحی بنر و چاپ آن ، طراحی ست اداری و چاپ اقلام اداری ( سربرگ ، پاک نامه ، لیبل و جلد سی دی ، کاتالوگ و بروشور ) و ... را باید جزو وظیفه اصلی دستگاه های چاپ افست بدانیم .

در کلیه سفارشات چاپی 3% تا 7% کل کار به عنوان ضایعات در نظر گرفته می شود .

ممنوعیت های چاپی : 

  • طرح هایی که مغایر با شئونات فرهنگی ، اعتقادی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند به هیچ عنوان پذیرفته و چاپ نخواهند شد .

سفارشات طراحی و چاپ با موضوعات و تصاویر مرتبط زیر ممنوع و پذیرفته نمی شود .

قوانین چاپ افست

رنگ ها در چاپ افست :

تفاوت رنگ از آنچه که مشتریان محترم در مانیتور های نمایشی خود می بینند با آنچه در چاپ افست مشاهده می کنید وجود دارد . موضوع رنگ از نکات مهمی است که مشتریان محترم می بایست حائز اهمیت قرار داده و به آن توجه داشته باشند که این تفاوت رنگی وجود دارد و با آنچه که شما در مانیتور های ال سی دی و ال ای دی مشاهده می کنید متفاوت خواهد بود .

با توجه به موضوع ذکر شده ، گروه طراحی رضاگراف هنگام طراحی سعی بر رعایت اصول طراحی با توجه به درخواست مشتری و با دقت بر نکات ریز داشته تا رنگ ها در طراحی شما دارای چارچوب و استاندارد های چاپ افست صورت گیرد و این امر همکاری مشتریان محترم به رعایت اصول چاپ را طلب می کند .

اندازه برش در چاپ :

در فرم های ویزیت و تراکت تبلیغاتی بطور میانگین 3 الی 5 میلی متر از کادر اصلی طرح در برش حذف می شود .

در فرم هایی که دارای برجستگی می باشد ، به طور میانگین 6 الی 7 میلی متر در برش حذف می شود .

انصراف از چاپ :

هزینه طراحی و چاپ مرتبط با طراحی و چاپ قبل اجرای طرح و چاپ به صورت کامل توسط گروه طراحی رضاگراف دریافت می شود .

انصراف از چاپ به هیچ عنوان پس از تایید طراحی امکان پذیر نیست و با تایید طرح خود ، امکان بازگشت مبلغ طراحی و چاپ وجود ندارد و روال به صورت عادی طی و طرح و چاپ اقلام سفارش داده شده برای شما ارسال می شود .


فروشگاه