طراحی بنر
لوگو های کپی
لوگو های کپی بلای خانمان سوز برند ها
اسفند ۵, ۱۳۹۵
پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه 96
پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه ۹۶
اسفند ۸, ۱۳۹۵

ویژگی لوگو تایپ یا تایپوگرافی شده

ویژگی لوگو تایپ

ویژگی لوگو تایپ

ویژگی لوگو تایپ یا طراحی لوگو هایی که به صورت تایپوگرافی صورت میگرند و در قالب یک نماد جذاب به صورت نوشتاری ایجاد خلق می شوند . در ادامه مقالات طراحی لوگو به لوگو تایپوگرافی ها بیشتر می پردازیم و تا جایی که امکان وجود داشته باشد بررسی ای درباره این سبک خواهیم داشت .

ویژگی لوگو تایپ

بدون اغراق باید گفت که تایپوگرافی یک سبک جذاب و فوق العاده برای چشم نواز کردن یک هویت بصری یا لوگو ی شماست . نه تنها در تئوری بلکه در عمل این موضوع سال های سال مورد استفاده طراحان خلاق طراحی لوگو در سراسر کشور و جهان قرار گرفته است . و از انجایی که اکثریت طراحان ، پا به پای سبک های روز حرکت میکنند . برای اجرا و خلق یک آرم تجاری ، مباحث و استاندارد های زیادی وجود دارد که تک تک آن ها در کنار هم به یک میزان بالای اثرگذاری خواهد رسید . تایپوگرافی ، چه نوشتار فارسی و چه انگلیسی هردو با توجه به مخاطب هدف از جذابیت بالایی بر خوردار است . این موضوع چند سالی ست که در کشورمان به شدت در حال رشد است و روزانه و با مرور ساعت ها با طرح های زیادی مواجه می شویم که از سبک تایپوگرافی برای طراحی آرم و از این قابلیت در طرح های دیگر استفاده می کنند .

چرا از تایپوگرافی در لوگو استفاده می شود ؟

جذابیت ، و انتقال نام برند به صورت ماندگار جزو وظایف اصلی تایپوگرافی محسوب می شود . از طریق لوگو تایپ شما نام برند خود را در قالب یک لوگو به عنوان هویت و شناسنامه تجارت خود به مخاطبان معرفی می کنید ، اینکار تاثیر بسیار مثبتی بر روی برند سازی شما خواهد گذاشت . از طرفی استقبال زیاد مخاطبان از این سبک ، تایپوگرافی را به یک سبک بسیار محبوب و تاثیر گذار تبدیل کرده است . بطوری که شما شاهد اینگونه نوشتار نه تنها در نماد و آرم شرکت ها ، بلکه به صورت گسترده ای در طرح های گرافیکی موجود مشاهده خواهید کرد . البته نکته قابل توجه این است ، تفاوت های زیادی در تایپوگرافی اختصاصی لوگو با اجرای آن در طرح های گرافیکی دیگر مثل کارت ویزیت ، بنر ، کاور و … وجود دارد .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *