طراحی بنر
بازار داغ تبلیغات اینترنتی در خبرگزاری ها
بازار داغ تبلیغات اینترنتی در خبرگزاری ها
شهریور ۳۱, ۱۳۹۶
تبلیغات اینترنتی ، کیفیت یا کمیت !
تبلیغات اینترنتی ، کیفیت یا کمیت !
مهر ۹, ۱۳۹۶

ویژگی های بنر محرم

ویژگی های بنر محرم

ویژگی های بنر محرم

با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری حضرت امام حسین ( ع ) ، تغییر در حال و هوای فضای شهری بخوبی دیده می شود . استفاده از بیلبورد ها ، بنر های تبلیغاتی محیطی نصب پارچه هایی با این مضمون رنگ و نوای دیگری به سطح شهر آورده است . از این رو میزان اهمیت طراحی بنر با موضوع ایام سوگواری محرم حائز اهمیت زیادی در بین مردم مسلمان کشورمان می باشد و توجه به سبک طراحی بنر محرم یک نکته ای که می بایست با دقت به آن توجه داشت . در این مطلب به صورت خلاصه به این موضوع می پردازیم .

ویژگی های بنر محرم

ویژگی های بنر محرم

ویژگی های بنر محرم

مفهوم و زیبایی اثر از مهمترین ویژگی های بنر محرم محسوب می  شود که برای بهبود این زیبایی و انتقال مفهوم میتوان از زیر استفاده کرد .

۱- نقش مهم رنگ

رنگ ها نه تنها در موضوع محرم ، بلکه در موضوع مختلف ، انواع طراحی ها نقش مهمی را ایفا می کند که انتخاب عموما به آیتم های مختلفی بستگی دارد . در ارتباط با ایام سوگواری محرم ، با توجه عزادار بودن مردم به احترام این ایام طبیعی است رنگ مشکی و رنگ قرمز به علت شهادت از رنگ های اصلی طرح باشد .

۲ – استفاده از فونت مناسب

فونت مناسبی که برای موضوعات مذهبی و اسلامی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد ، نظیر نستعلیق ، شکسته ، کوفی ، اربعین و خطی می باشد و استفاده از این فونت ها را برای این طرح ها به شما پیشنهاد میکنیم .

۳ – تصاویر مناسب و مرتبط

از المان ها و عناصر گرافیک و تصویری مرتبط استفاده شود . تصاویر نقش مهمی در جذابیت این گونه موضوعات بنری ایفا میکند ، در موضوع Moharam Banner توصیه نمیکنیم که از سبک های تبلیغاتی که طی سال برای تبلیغات محیطی و … استفاده میکنید در این موضوع مذهبی استفاده کنید ، چرا که شاید با استقبال خوبی از طرف مخاطبان و بینندگان طرح برخوردار نشوید .

۴- سایز 

در انتخاب سایز Banner  محدودیت خاصی وجود ندارد ، شما میتوانید یک بنر در ابعاد ۱ متر در ۱ متر ایجاد و یا ۵ در ۱۰ متر طراحی و به چاپ بپرسانید که این مساله به صورت دلخواه تعیین و انتخاب میشود .

انتهای مطلب .

اختصاصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه