طراحی بنر
علت چاپ بروشور تبلیغاتی چیست
علت چاپ بروشور تبلیغاتی چیست
خرداد ۲۹, ۱۳۹۵
پیش نیازهای یک بروشور جذاب
پیش نیازهای طراحی بروشور جذاب
خرداد ۳۱, ۱۳۹۵

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی چیست ؟

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی چیست ؟

ویژگی کاتالوگ صنعتی – تجاری یا کالانما را میتوان به چند دسته متفاوت تقسیم کنیم که هرکدام در جای و زمان خود می تواند باعث تاثیر گذاری بیشتر ، ایجاد روش نوین تبلیغات و راه کارهای اثر بخش یک تبلیغ تجاری بحساب بیاید . ترکیب و دانستن این ویژگی ها به تبلیغ دهندگانی که بدنبال راهی مناسب برای ارائه خدمات تجاری خود هستند راهی برای انتخاب مناسب در طراحی و چاپ تبلیغات ارائه می دهد .

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی :

  • انداره مناسب طراحی کاتالوگ و چاپ آن  که معمولا در سایزهای A3 که در ابعاد ۴۲ در ۲۸ و سایز B3 که در ابعاد ۴۸ در ۲۳ چاپ می شوند باعث آسانی در حمل کاتالوگ و ترغیب افراد برای خواندن آن در اوقات فراغت را ایجاد کند .
  • خلاصه گویی در طراحی کاتالوگ ، یکی دیگر از ویژگی ها کاتالوگ تبلیغاتی بحساب می آید که در آن بجای پرداختن به موضوعات و توضیحات ریز محصول به عناوین پرداخته می شود .
  • استفاده از تصاویر و متن ، همانطور که در بروشور صدق می کند در چاپ کاتالوگ هم به همین صورت است ، استفاده ترکیبی از تصویر و متن در کالانما یا کاتالوگ که بخش عمده عمده آن را تشکیل می دهد به خوبی می تواند مشتری را با محصول یا خدمات شما آشنا کند .
  • انتخاب دقیق و آگاهانه توسط کاتالوگ باعث می شود با مشاهده و تصاویر و متن های شما در زمان کوتاه انتخاب سنجیده داشته باشد .
  • در طراحی و چاپ کاتالوگ انتقال و معرفی کالا و خدمات شما به هیچ عنوان قابل مقایسه نمونه های چاپی دیگری مانند تراکت تبلیغاتی ، طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت و … نخواهد بود ، میزان اثر بخشی Catalogue به حدی است که اغلب آن را تافته ای جدا بافته از دیگر طرح های تبلیغاتی می دانند .

بزودی و در راستای مقالات طراحی کاتالوگ بیشتر به موضوعات مرتبط آن می پردازیم .

انتهای مطلب .

لینک کوتاه مطلب : https://parsitarh.com/?p=9774

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *