طراحی بنر
رنگ در چاپ کارت ویزیت
رنگ در چاپ کارت ویزیت
خرداد ۱۹, ۱۳۹۷
چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی
چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی
خرداد ۲۷, ۱۳۹۷

پر فروش ترین جنس کارت ویزیت

پر فروش ترین جنس کارت ویزیت

پر فروش ترین جنس کارت ویزیت

پر فروش ترین جنس کارت ویزیت

جنس کارت در اندازه و بر روی کاغذ های مختلفی به چاپ میرسد . این مساله سبب سخت شدن انتخاب برای مشتریان کارت ویزیت شود . بطوری که گاها تصمیم گیری برای انتخاب یک جنس کارت به یک دغدغه تبدیل می شود. اما با توجه تجربه های بدست آمده و مشورت هایی که مشتریان محترم داده می شود تا حد بسیاری این مشکل را بر طرف کرده است .

بر این موضوع واقف هستیم که به چاپ رساندن یک طرح کارت میتواند در اندازه ها و جنس های مختلفی چاپ شود که انتخاب نوع جنس کاغذ به انتخاب مشتریان محترم بستگی دارد ، چراکه کارت ها با توجه به جنس دارای قیمت های مختلفی هستند که این قیمت کارت گاها متغیر می باشد و مشتری با توجه به سقف بودجه ای که در اختیار دارد انتخاب خود را انجام می دهد .

اما در این بین مشتریانی وجود دارند که تعادل را حفظ کرده و جنس کارت متعادلی را در نظر میگیرند که هم دارای کیفیت مطلوبی باشد و هم شامل قیمت مناسبی شود .

پر فروش ترین جنس کارت کدام است ؟

کاغذ هایی که در چاپ کارت یک تعادل حفظ نموده و توانسته بسیاری از افراد و مشتریان را جذب کنند شامل :

کارت ویزیت کتان 

کوچک تر از کارت های معمول دیگر با سایز ۴/۸ * ۸/۵ – ارزیابی قیمت ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان .

کارت ویزیت سلفون مات و براق

این جنس کارت ویزیت را باید جزو رده ویزیت های محبوب بدانیم که در ابعاد ۶*۹ ، جنس خوب و دارای قیمت مناسب ها بدانیم . ارزیابی قیمت ۵۰ الی ۹۰ هزار تومان .

کارت ویزیت لمینیت

شیک و جذاب ، عنوانی است که ما برای این جنس انتخاب میکنیم . البته با قیمتی نسبتا بالاتر از نمونه های بالا . ارزیابی قیمت ۹۰ الی ۱۳۰ هزار تومان .

جنس های بالا به جز کتان که به صورت یکرو هم چاپ می شود ، دیگر نوع های دو رو محاسبه می شوند .

در نهایت باید انتخاب جنس کارت توجه بیشتری داشت . گاها یک کارت با قیمت بالا نمیتواند تضمینی برای مناسب تر بودن آن کند . سعی کنید انتخاب را بر اساس نیاز خود انجام دهید و دقت کنید که آیا طراحی انجام شده شما با جنس انتخابی نتیجه خوبی برای شما به همراه دارد یا خیر.

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه