طراحی بنر
ویژگی لوگو تایپ
ویژگی لوگو تایپ یا تایپوگرافی شده
اسفند ۷, ۱۳۹۵
8 لوگوی saas
۸ لوگوی SaaS که در همه زمان ها متمایز خواهند بود
اسفند ۱۸, ۱۳۹۵

پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه ۹۶

پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه 96

پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه 96

کم کم در حال قدم گذاشتن به روزهای  آغازین فصل بهار هستیم ، طی سال تبلیغات روزهای فراز و نشیبی را پشت سر میگذارد کسب و کارهایی شروع فعالیت میکنند و کسب هایی هم خداحافظی می کنند . اما در این بین تبلیغات است که همچنان روی خطـــ اقتصادی قدم بر میدارد و تعطیل نمی شود . بلکه این روزها شاهد یک نظم و برنامه ریزی نسبتا خوبی در فضای تبلیغات هستیم . به طوری که بیشتر مدیران در تلاش هستند با برنامه ریزی و بررسی و آنالیز دقیق به تبلیغات بپردازند . تبلیغات ار طریق طراحی بنر برای کاربران اینترنتی ، تغییر و تحول در ساختار صفحات وب و اقدام برای زیباسازی و عیدانه کردن صفحات ، برند سازی هرچه بهتر برای افزایش میزان محبوبیت در بازار داغ عیدانه بخشی از این اهداف می باشد .

پیش به سوی تبلیغات بنری عیدانه ۹۶

خیلی از مدیران در این روزها به تکاپوی بیشتری می افتند تا طراحی لوگو خود را برای برند سازی حرفه ای تر سازند ، برخی ها هدایای تبلیغاتی خود آماده می کنند و برخی های دیگر نسبت به تغییرات در طراحی کارت ویزیت ، کاتالوگ و بروشور و … خود . طراحی بنر تبلیغاتی در صفحات وب جزو راه های اصلی برای فروش مناسبتی می باشد . اگر شما یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا یک وب سایت خدماتی ، از طریق داشتن یک بنر تبلیغاتی مناسب ، برنامه ریزی هوشمندانه و دقیق کاربران را برای خرید محصول خود تشویق میکنید .

طراحی بنر عیدانه

کافی است برای اثبات این موضوع گشتی به صفحات وب داشته باشید و با آنکه هنوز روزهایی برای رسیدن به نوروز باقی ست ، شرکت های باهوش دست به کار شده اند و هم اکنون با تخفیف ویژه بر محصولات خود به دنبال راهی برای جذب بیشتر و افزایش میزان فروش و برخی های دیگر ایام نوروز را پلی مناسب برای تبریک و صرفا معرفی خدمات و محصولات میدانند و از آن استفاده و بهره گیری میکنند .

راه اندازی کمپین تبلیغاتی بنر را حل این روزها ! 

تبلیغات از طریق بنر ، راه حلی مناسب می باشد که شما با معرفی ویژگی های متمایز خدمات خود می توانید افراد زیادی برای چالش عیدانه خود دعوت کنید . و در این راه کمپین تبلیغات کلیکی بنری کمک خوبی برای پوشش هرچه بیشتر تبلیغات بنری شما در سطح وب انجام می دهد .

 

نتیجه گیری :

برنامه ریزی دقیق برای ایام سال جزو نکته مهم این مطلب است . به ندرت پیش می آید شما کسب و کاری داشته باشید و تنها به ایام و تخفیفات آن بسنده کنید و موفق شوید ! . بلکه برای موفقیت عوامل زیادی دست به دست می دهند که راه را برای یک فروش موفق هموار سازد .

کلام آخر …

از عید امسال به خوبی لذت ببرید ، و اگر میخواهید علاوه بر طی سال ،   ایام های مناسبی خوبی را برای کسب و کار و تجارت خود تجربه کنید . از همین حالا . برای آینده برنامه ریزی هدفمندی داشته باشید .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *