طراحی بنر
پر فروش ترین جنس کارت ویزیت
پر فروش ترین جنس کارت ویزیت
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
تفاوت چاپ کارت ویزیت دیجیتال با افست
تفاوت چاپ کارت ویزیت دیجیتال با افست
خرداد ۲۷, ۱۳۹۷

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

در عصر تبلیغات ، تنوع در نوع تبلیغ و مدل های نمایش آن به مخاطبان متفاوت از گذشته شده است . دیگر نمیتوان برای نمایش یک آگهی و معرفی خود تنها به یک یا دو مورد اشاره کرد . خصوصا از زمانی که تبلیغات اینترنتی به صورت نمایش بنر تبلیغاتی و … جای خود را به روش های سنتی داده است .

در میان تبلیغات کاغذی طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور همچنان جزو یکی از بهترین روش ها برای معرفی محصول یک شرکت و معرفی خدمات بحساب می آید . بطوری که با توجه ورود پلتفرم های تبلیغاتی متفاوت و گوناگون همچنان این مدل تبلیغ را باید از برترین های رده صنعت چاپ و تبلیغات بدانیم .

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

ابزار های زیادی برای تبلیغات وجود دارند ، در تبلیغات اینترنتی می شود به طراحی بنر ، تیزر تبلیغاتی ( تبلیغات ویدیویی ) ، تبلیغات متنی و … اشاره نمود . در جهت مقابل تبلیغات کاغدی هم حجم زیادی را فضای اجتماعی بین مردم پوشش میدهد مثل،  کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت ، ست اداری ، تراکت ها  و … که جزو رده قدیم ی ترین های تبلیغات هستند اشاره کرد .

اما  در لا به لای این وسعت تبلیغات و مدل های آگهی catalogue و brochure یکی از ابزارهای مهم و بسیار کاربردی در تبلیغات کاغذی بحساب می آیند که در اکثر مواقع این دو نوع را باید به صورت کاملا جداگانه از دیگر تبلیغات مشابه بدانیم .

بروشور و کاتالوگ

کاتالوگ و بروشور با توجه کاربرد پذیری بیشتر و مزایایی که دارند ، هدفمند تر هستند و راه مناسبی برای تبلیغات محصولاتی برای شرکت ها و کارخانجات بشمار میروند . شاید در امر تبلیغات چاپی برای برای کسب و کارها تراکت تبلیغاتی مناسبتر باشد اما وقتی در ارتباط با یک تجارت و تولیدات بزرگتر به میان می آید بهترین گزینه پیش روی شما catalogue و brochure بوده و می توان با مقدار هزینه مناسب به تاثیر گذاری خوبی دست پیدا کنید .

طراحی بروشور و کاتالوگ راه حل مناسب برای معرفی محصولات و خدمات

اگر شما در سطح بالایی از کسب و کار یا تجارت هستید بهترین روش برای تبلیغات نوین و موثر ، ارائه بروشور و کاتالوگ به مخاطب را به شما پیشنهاد میکنیم . در حال حاضر هستند افرادی که چاپ تراکت های تبلیغاتی را ترجیح می دهند ، اما باید بر این موضوع آگاه باشید که هدف شما از تبلیغ چیست و بر اساس هدفگذاری که تعیین می کنید تبلیغ متناسب با آن را در نظر بگیرید .  . بروشور و کاتالوگ ها در حاضر به عنوان یک  مدل متفاوت از سایر تبلیغات چاپی مشابه می باشد و کاربرد آن ها متفاوت است . هیچگاه یک catalogue و brochure نمیتواند نقش کارت ویزیت ، تراکت و … را برای شما داشته باشد و به همچنین بالعکس آن . خصوصا وقتی در شرایطی هستیم که تبلیغات هوشمند تر و هدفمند تر از گذشته شده است و در پی آن سلیقه ی افراد تغییر کرده و باید تبلیغات بسیار دقیق و هوشمندانه صورت گیرد تا برای شما نتیجه ی مثبتی به همراه داشته باشد .

در نظر داشته باشید که از تبلیغات باید به صورت بهینه استفاده شود . خصوصا هنگامی که تمایل به چاپ بروشور و کاتالوگ داشته باشید .

تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *