طراحی بنر
تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی
تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی
خرداد ۲, ۱۳۹۷
دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر
دیجی کالا همچنان پرچمدار نمایش بنر تبلیغاتی
خرداد ۹, ۱۳۹۷

چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف

چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف

چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف

چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف

هر روز وقتی به طراحی بنر های جدید در فضای مجازی نگاهی می اندازیم به نکات جدید و موثری پی می بریم که میتوانیم تفاوت آن را با گذشته ی نه چندان دور به خوبی حس بکنیم . در سال ۹۷ تحول زیادی را بخش تبلیغات کیف مشاهده می کنیم . حرفه ای تر شدن طرح ها ، اجرا و ایده های خلاقانه در انتخاب سایز ، شعارها و گرافیک آگهی از مهمترین ویژگی های تبلیغات بنری با فرمت گیف می باشد .

بنر تبلیغاتی گیف جذاب تر از گذشته :

همانطور که در مطلبی قبل در ارتباط با بنرهای گیف (متحرک) و ویژگی های آن ها صحبت کردیم ، در گذشته تصویری که از یک طرح تبلیغاتی به ذهن ما خطور میکرد یک تبلیغ بنری در ابعاد کوچک که اغلب با زمینه رنگی قرمز یا زرد همراه با متن که به صورت چشمک زن طراحی می شدند و معمولا هم چیزی جزء آزار و اذیت برای کاربران اینترنتی به همراه خود نداشت و بینندگان با نگاهی اجباری که تبلیغات بی کیفیت به آن تحمیل می شد از اینگونه آگهی گذر میکردند .

چشم انداز آینده ی روشن بنر تبلیغاتی گیف 

وقتی به بنرهای تبلیغاتی که این روزها توانسته جایگاه های زیادی از صفحات وب را به خود اختصاص دهد نگاهی می اندازیم ،  شاید کمتر نوع آگهی را مشاهده میکنیم از کیفیت و کارایی بالایی بر خوردار نباشد ، تکنیک های ساخت و تولید یک بنر سایت امروزه به میزان بسیار زیادی تحول داشته داشته و به هیچ عنوان نمی توان تبلیغات اینترنتی را با گذاشته به محضر قیاس قرار داد . این موضوع سبب ایجاد تفاوت های بسیاری هم برای طراحان گرافیک و هم مدیران شرکت و کسب و کار ها شده است و برای نمایش یک طرح تبلیغاتی در سایت های اینترنتی با نگاه وسیعی تری به تبلیغات آنلاین می اندیشند .

این روزها هنگامی که به وب سایت های خبری ، مجلات اینترنتی ، سایت های ورزشی و … جهت مرور و مطالعه به صفحات مورد علاقه مون می پردازیم ، شاهد تبلیغات مدرن تر و جذاب تری نسبت به گذشته هستیم ، تبلیغاتی که در عین آرامش در حرکات متحرک توانسته آیتم های استاندارد یک تبلیغات کاربر پسند را درون خود جای دهند .

استاندارد اولیه ی گیف تبلیغاتی

۱- انتخاب درست و به موقع رنگ ها

۲- انتخاب کوتاه ترین متن ها برای معرفی و تبلیغ خود

۳- در نظر گرفتن استاندارد های تبلیغات اینترنتی و مخاطب شناسی.

 

در نظر داشته باشید موارد ذکر شده برای افرادی است که تمایل دارند به صورت شخصی طراحی خود را انجام دهند ، در غیر اینصورت میتوانید با تیم طراحی رضاگراف که بصورت تخصصی در حوزه تبلیغات بنری فعالیت می کند همراه باشید و طرح خود را به صورت استاندارد و با مخاطب شناسی دقیقی که بر روی موضوع بنر شما انجام می شود دریافت کنید .

روزهای درخشان برای بنر گیف

از این رو پیش بینی می کنیم که آینده ای نه چندان دور در عرصه تبلیغات سایت ها ، طراحی بنر گیف رو با نمایش درخشان تر از حال حاضر فضای مجازی تجربه کنیم .

همانطور که در سال ۹۵ این مطلب انتشار داده بودیم و در آن پیش بینی کرده بودیم روزهای درخشانی برای تبلیغات گیف در راه است . در سال ۹۷ کاملا این موضوع را حس میکنیم و شاهد تبلیغات بسیار زیبا و هدفمندی از فرمت طراحی شده گیف هستیم .

انتهاب مطلب .

2 دیدگاه ها

  1. مانی گفت:

    تشکر بابت مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه