طراحی بنر
استایل لوگو
استایل لوگو را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید
اسفند ۲۶, ۱۳۹۵
برای طراحی لوگو به دنبال سادگی باشید
برای طراحی لوگو به دنبال سادگی باشید
اسفند ۲۸, ۱۳۹۵

چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم ؟

چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم

چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم

نکات مختلفی ایجاد یک طراحی لوگو جذاب و موثر وجود دارد . که رعایت آن در کنار به یک طرح ایده آل تبدیل می شود که سال های سال همراه برند شما و ماندگار در ذهن مخاطب باشد .

چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم ؟

لوگو ی شما باید بتواند داستان شرکتتان را از طریق یک تصویر ساده در اختیار افراد بگذارد. اگر می خواهید داستان شما برای همیشه در خاطر افراد بماند باید لوگو ی تاثیر گذاری داشته باشید. خوب حالا سوال اینجاست که چگونه می توان یک لوگو ی تاثیر گذار طراحی کرد؟ در این مقاله و در ادامه مقالات طراحی لوگو قصد داریم به همین موضوع بپردازیم . تا کنار هم چیدن آیتم ها و موارد موثر در این امر به یک طرح عالی برای آرم تجاری خود برسید .

ارزش برند خود را در اختیار افراد قرار دهید :

چه بخواهید با یک شرکت طراحی لوگو قرار داد ببندید یا اینکه از طرح فریلنسر برای اینکار کمک بگیرید، باید مواردی که در ذهن دارید را با طرف مقابل در میان بگذارید.  هرگز از بیان نظر و عقیده خود خجالت نکشید. اطمینان حاصل کنید که بینش شرکت خود را به اشتراک می گذارید، جمعیت مخاطبان خود را هدف قرار می دهید و مزایای اشکار و ضمنی برند را مشخص می سازید. آن ها باید بدانند رنگ برند شما و هر نوع رنگی که به آن مربوط است چگونه است.اگر  خودتان نیز هنوز در این مورد چیزی نمی دانید بهتر است رنگی که برای برندتان مناسب تر است را هر چه سریع تر بیابید.  اگر اولویتی برای فونت ، سمبل ها یا تصاویر دارید آن ها را نیز با طراح لوگو خود در میان بگذارید. بعد از اینکه طراح تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کرد و آن را به چند مفهوم مختلف منتقل نمود، باید در مورد چیزی که می بینید قضاوت کنید.

انتهای مطلب .

منتظر بخش های بعدی باشید …

آموزش طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه