طراحی بنر
کنترل زمان در بنر تبلیغاتی
کنترل زمان در بنر تبلیغاتی
تیر ۲۹, ۱۳۹۷
طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ
طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ
مرداد ۳, ۱۳۹۷

کارت ویزیت طراحی سایت

کارت ویزیت طراحی سایت

کارت ویزیت طراحی سایت

طراحی سایت از جمله موضوعاتی است که بیشتر از سوی مدیران یا افراد متخصص در زمینه طراحی وب سایت سفارش داده می شود ، سفارش کارت ویزیت با موضوعاتی مختلفی قابل پذیرش است ( البته به جز موضوعاتی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران ) داشته باشد ، اما موضوع طراحی سایت جزو موضوعات خاص و ویژه ای است ، چرا که طراحی کارت ویزیت با این مضنون دارای مخاطب و ویژگی های خاص خود است .

همانند دیگر طرح های کارت ویزیت ، از این ابزار ( Business Card ) هم همواره برای کاربرد بهینه و برقراری ارتباط  با سایر افراد استفاده می شود ، در آن به طور معمول از متن هایی قبیل > شماره تماس ها ، آدرس تارنمای اینترنتی ، پست الکترونیکی و در صورت داشتن مکان فیزیکی . آدرس محل یا مکان ( شرکت طراحی سایت ) را ذکر می شود .

جنس های کارت ویزیت طراحی سایت کدامند ؟

در گزینش جنس کارت بازرگانی – ویزیت ها ، دستتان به تا حد زیادی باز است ، البته شاید نتوانیم بعضی جنس های کارت که تعداد آن ها انگشت شمار هستند را در داخل کشور بدلیل تکنولوژی های روز در صنعت چاپ و تبلیغات به چاپ برسانیم ، یا حتی در صورت امکان هزینه زیاد آن را بپردازیم  ، اما با وجود منابع تقریبا محدود ، شما می توانید به سلیقه ی خود یک جنس کاغذ مناسب را بر حسب نیاز برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید .

تصوراتی که برای طراحی کارت ویزیت طراحی سایت وجود دارد !

وقتی واژه طراحی سایت بر سر زبانمان می آید ، ناخداگاه حس خاصی به ما دست میدهد ، چرا که همچنان افرادی که توانایی و دانش web design در سطح حرفه ای را داشته باشند ، جزو افراد و شرکت های خاص محسوب می شوند . و در ادامه آن وقتی برای چنین موضوعی نیازمند business card هستیم ، به طور معمول می بایست هم از لحاظ طراحی در رده حرفه ای باشد و هم از نظر جنس کاغذی که برای چاپ آن مورد استفاده قرار میگیرد .

 

صفحات پیشنهادی :   طراحی بنر      |     فروشگاه محصولات گرافیکی

 

با وجود این مسئله شرکت های معتبری هم وجود دارند که همچنان سادگی در اجرای طرح و تمرکز خود را بر روی جنس مرغوب کارت ویزیت نشانه می گیرند که با بازخورد قابل قبولی همراه می شوند .

نمونه کارت ویزیت طراحی سایت

اگر اغلب نمونه طرح هایی که در حوزه طراحی وب سایت در چارچوب یک طرح کارت تجاری انجام شده است را مشاهده کنید ، این موضوع را به خوبی درک میکنید که علاوه بر استفاده از تکنیک های روز طراحی مدرن ، میتوان به صورت استاندارد و با یک انتخاب صحیح و ایده پردازی دقیق طرح های زیبایی را به وجود آورد که حتی در مدت زمان طولانی در ذهن مخاطلب ماندگر بماند .

طراحی کارت ویزیت طراحی سایت

طراحی کارت ویزیت طراحی سایت

 

نتیجه گیری :

شاید بنظر ساده برسد و همواره برای برخی افراد این موضوع ناشناخته و یا بی اهمیت باشد که می توان برای هر موضوع یک چالش دقیق در طراحی ایجاد نمود ، این چالش هوشمندانه می تواند در مخاطب تصور دیگری از برند شما ایجاد کند . به طور مثال اگر شما در حوزه ی سئو و بهینه سازی وب سایت فعالیت میکنید یا حتی در حوزه نمایندگی بیمه ! باید برای هر موضوع یک ایده ی جذاب در ذهن پرورش دهید و آن در طرح های خود استفاده نمایید .

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه