طراحی بنر
قالب های آماده طراحی کاتالوگ
قالب های آماده طراحی کاتالوگ
تیر ۱۱, ۱۳۹۷
کارت ویزیت با qr code
استفاده از QR code در طراحی کارت ویزیت
تیر ۱۴, ۱۳۹۷

کارت ویزیت لایه باز خیاطی

کارت ویزیت لایه باز خیاطی

کارت ویزیت لایه باز خیاطی

دانلود رایگان کارت ویزیت لایه باز خیاطی

کارت ویزیت لایه باز با موضوع خیاطی یکی دیگر از محصولات جدید و البته رایگان سامانه طراحی بنر رضاگراف و فروشگاه محصولات گرافیکی رضاگراف می باشد که توسط تیم طراحی ایران تفکر انجام به انحصار رضاگراف در اختیار شما قرار میگیرد .

محصولی که امروز در اختیار شما قرار داده ایم ، طراحی کارت ویزیت با موضوع خیاطی می باشد ، که به صورت طرح لایه باز و قابل ویرایش برای طراحی گرافیک در اختیار شما گذاشته می شود . این محصول به صورت کاملا رایگان و با حجم حدود ۳ مگابایت برای دانلود گذاشته شده است .

ویژگی کارت ویزیت لایه باز خیاطی :

از ویژگی های مهم این طرح فوق می بایست به موارد زیر اشاره نمود :

۱۰۰ درصد لایه باز : بطوری که اگر شما یک طراح باشید یا یک فرد مبتدی در استفاده از نرم افزار گرافیکی فتوشاپ به سادگی می توانید از تمام بخش های موجود و لایه های طرح فوق به خوبی بهره مند شوید و یا حتی از تصاویر استفاده شده در آن در کارت های دیگر خود استفاده کنید .

قرار دادن فونت های فارسی استفاده شده بصورت جداگانه درون فولدر مربوطه برای شما این امکان را فراهم می کند تا بدون هیچگونه تغییر در ساختارطرح اجرایی تنها با کپی کردن فونت های مربوطه در رایانه خود از کارت ویزیت لایه باز بهره مند شوید .

رعایت الزامات چاپ : موارد مرتبط با استاندارد های موجود در چاپ جهت ارائه به چاپخانه بخوبی در این طرح رعایت شده و کافی است شما متن دلخواه خود را با متن های مورد نظر خود در طرح کارت ویزیت خیاطی ریحانه جایگزین کرده و با خروجی مناسب آن را به چاپ برسانید .

تمام موارد ذکر باعث می شود انجام امور طراحی و موارد ضروری در استاندارد چاپ برای شما بر طرف شود و تنها شما با جایگزین کردن موارد دلخواه از طرح خود استفاده کنید .

اطلاعات اولیه کارت ویزیت لایه باز :

  • سایز کارت فوق ۸/۵ CM در ۴/۸ CM طراحی شده است .
  • قابل استفاده برای موضوعاتی همچون خیاطی ، مزون و …

از اینجا دانلود کنید

دانلود رایگان طرح کارت ویزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *