طراحی بنر
سایز استاندارد بنر
سایز استاندارد بنر تبلیغاتی
فروردین ۱۴, ۱۳۹۷
از نگاه مشتری به کارت ویزیت نگاه کنیم
از نگاه مشتری به کارت ویزیت نگاه کنیم
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت یکی از راه کارهای مهم و اصلی برای برقراری ارتباط و شناساندن خود یا شرکت و کمپانی به اشخاص به حساب می آید چرا که بسیاری از مدیران و صاحب نظران بخش تبلیغات و بازاریابی بر این موضوع پی برده و طراحی کارت ویزیت را جزو یکی از اصل های مهم کاری خود قرار می دهند و تا جای ممکن بتوانند از چاپ کارت ویزیت خود نهایت بهره برداری را ببرند . این ابزار قدرتمند کوچک می تواند در بسیاری از مواقع تاثیر ارتباط شما با سایر افراد ، خصوصا در ارتباطات تجاری چندین برابر سازد . ما در این مطلب به جنبه های مختلف این موضوع پرداختیم و جهت دریافت مقالات تکمیلی میتوانید به بخش ( مقالات آموزشی ) مراجعه بفرمایید .

کارت ویزیت چیست

اهمیت کارت ویزیت :

با توجه به اهمیت Business Card در مراودات دو یا چند جانبه ، وجود دارند همچنان افراد بسیاری که حتی در ملاقات های مهم تجاری خود هم برای طرح و جنس کارت ویزیت خود اهمیت قائل نبوده و به طرح های ساده و بی مفهوم که در زمان کم اماده می شوند بسنده میکنند . این را باید بدانیم که در سال ۹۷ هستیم و افراد به صورت هدفمند تری به تجارت و کسب و کار خود می اندیشند ، از این رو افراد موفق کسانی هستند که به جنبه های مختلف تبلیغاتی و ارتباطی اهمیت میدهند که داشتن یک کارت تجاری خوب که از نظری بصری و محتوایی قابل قبول و در اندازه یک برند خوب و تجارت حرفه ای باشد توجه ویژه ای میکنند . طبیعی است که هنگامی که می دانید برای افراد مقابل اهمیت دارد که کارت و شیوه کار و سطح برند بالا باشد . برنامه و داشتن یک تبلیغات ، طراحی و اهداف الزامی می شود .

کارت ویزیت ، در سراسر جهان در اندازه ها و فرم های متفاوت و با جنس های گوناگونی به چاپ رسیده و  در دسترس مشتریان قرار می گیرد که بزودی به آن مباحث آن می پردازیم .

طراحی و چاپ کارت تجاری

طراحی و چاپ  قالبا با هدف تبلیغات و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار نمی گیرد و صرفا جهت تعامل با مشتری یا ارباب رجوعان می باشد و دوستانی که تمایل دارید راه های ارتباط با شما را در اختیار داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرد .

چاپ کارت تجاری و طراحی آن نکته ای مهم و تاثیر گذار می باشد که میتواند بصورت غیر مستقیم تاثیر بسزایی در امر بازاریابی و تبلیغات شما بگذارد ، از انجایی که طراحی ها امروزه به صورت خلاقانه و در سبک های گوناگون انجام می شود ، این مساله می تواند میزان تنوع پذیری و تاثیر گذاری بیشتر برای شما به همراه داشته باشد .

Business Card به صورت عمودی و افقی و مربع چاپ میشود که میتوانید داخل آن از نام شرکت ، لوگو یا آرم شرکت ، به صورت کلمه کوتاه از خدمات شرکت و تلفن تماس و ادرس محل کار و … بگنجانید .

البته در مواردی که شما چاپ اختصاصی داشته باشید ، دیگر با محدودیت های عمودی و افقی بود کار مواجه نیستید و میتوانید به صورت دلخواه در هر اندازه و فرم به چاپ برسانید .

انتهای مطلب .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *