طراحی بنر
سایز استاندارد بنر
سایز استاندارد تبلیغات بنری | آشنایی با این ابعاد در بخش دوم + ویدیو 
فروردین ۱۴, ۱۳۹۷
از نگاه مشتری به کارت ویزیت نگاه کنیم
از نگاه مشتری به کارت ویزیت نگاه کنیم
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

کارت ویزیت چیست !؟ | این ابزار کوچک جسته چه کاربردی دارد که افراد را جذب می کند

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت یکی از راه کارهای مهم و اصلی برای برقراری ارتباط و شناساندن خود یا شرکت و کمپانی به اشخاص به حساب می آید چرا که بسیاری از مدیران و صاحب نظران بخش تبلیغات و بازاریابی بر این موضوع پی برده و طراحی کارت ویزیت را جزو یکی از اصل های مهم کاری خود قرار می دهند و تا جای ممکن بتوانند از چاپ کارت ویزیت خود نهایت بهره برداری را ببرند . این ابزار قدرتمند کوچک می تواند در بسیاری از مواقع تاثیر ارتباط شما با سایر افراد ، خصوصا در ارتباطات تجاری چندین برابر سازد . ما در این مطلب به جنبه های مختلف این موضوع پرداختیم و جهت دریافت مقالات تکمیلی میتوانید به بخش ( مقالات آموزشی ) مراجعه بفرمایید .

کارت ویزیت چیست

اهمیت کارت ویزیت :

با توجه به اهمیت Business Card در مراودات دو یا چند جانبه ، وجود دارند همچنان افراد بسیاری که حتی در ملاقات های مهم تجاری خود هم برای طرح و جنس کارت ویزیت خود اهمیت قائل نبوده و به طرح های ساده و بی مفهوم که در زمان کم اماده می شوند بسنده میکنند . این را باید بدانیم که در سال ۹۷ هستیم و افراد به صورت هدفمند تری به تجارت و کسب و کار خود می اندیشند ، از این رو افراد موفق کسانی هستند که به جنبه های مختلف تبلیغاتی و ارتباطی اهمیت میدهند که داشتن یک کارت تجاری خوب که از نظری بصری و محتوایی قابل قبول و در اندازه یک برند خوب و تجارت حرفه ای باشد توجه ویژه ای میکنند . طبیعی است که هنگامی که می دانید برای افراد مقابل اهمیت دارد که کارت و شیوه کار و سطح برند بالا باشد . برنامه و داشتن یک تبلیغات ، طراحی و اهداف الزامی می شود .

کارت ویزیت ، در سراسر جهان در اندازه ها و فرم های متفاوت و با جنس های گوناگونی به چاپ رسیده و  در دسترس مشتریان قرار می گیرد که بزودی به آن مباحث آن می پردازیم .

طراحی و چاپ کارت تجاری

طراحی و چاپ  قالبا با هدف تبلیغات و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار نمی گیرد و صرفا جهت تعامل با مشتری یا ارباب رجوعان می باشد و دوستانی که تمایل دارید راه های ارتباط با شما را در اختیار داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرد .

چاپ کارت تجاری و طراحی آن نکته ای مهم و تاثیر گذار می باشد که میتواند بصورت غیر مستقیم تاثیر بسزایی در امر بازاریابی و تبلیغات شما بگذارد ، از انجایی که طراحی ها امروزه به صورت خلاقانه و در سبک های گوناگون انجام می شود ، این مساله می تواند میزان تنوع پذیری و تاثیر گذاری بیشتر برای شما به همراه داشته باشد .

Business Card به صورت عمودی و افقی و مربع چاپ میشود که میتوانید داخل آن از نام شرکت ، لوگو یا آرم شرکت ، به صورت کلمه کوتاه از خدمات شرکت و تلفن تماس و ادرس محل کار و … بگنجانید .

البته در مواردی که شما چاپ اختصاصی داشته باشید ، دیگر با محدودیت های عمودی و افقی بود کار مواجه نیستید و میتوانید به صورت دلخواه در هر اندازه و فرم به چاپ برسانید .

انتهای مطلب .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه