طراحی بنر
60 مقاله طراحی بنر تبلیغاتی
انتشار بیش از ۶۰ مقاله طراحی بنر تبلیغاتی
تیر ۲۷, ۱۳۹۷
کارت ویزیت طراحی سایت
مرداد ۱, ۱۳۹۷

کنترل زمان در بنر تبلیغاتی

کنترل زمان در بنر تبلیغاتی

کنترل زمان در بنر تبلیغاتی

کنترل زمان در بنر تبلیغاتی موردی است که امروز می خواهیم کمی درباره آن صحبت و به اهمیت آن بپردازیم که هنگامی شما کنترل زمان در طراحی بنر را از دست می دهید چه اتفاقی را برای تبلیغات اینترنتی شما به همراه خواهد داشت . روی صحبت ما با بنر هایی از جنس متحرک گیف می باشد و تبلیغاتی بنری ثابت ی که در صفحات وب قرار میگیرد ارتباط با موضوع زمان ندارد چراکه زمانی برای طرح ثابت تعریف نمی شود و عمل متحرک سازی روی آن صورت نگرفته است  . اما در طرف مقابل آن در بنر گیف با توجه به اینکه تصاویر متن ها و سایر موارد در آن متحرک است و هر کدام در حال پرداخت به موضوعی خاص است . زمان یا تعداد فریم های طرح بسیار حائز اهمیت می باشد .

کنترل زمان در بنر تبلیغاتی

هیچ می دانید برای اینکه بتوانید کاربری را مجاب کنید تا بر روی طرح گرافیکی شما کلیک کند و به سایت شما هدایت شود تنها چند ثانیه و به عبارتی چند فریم فرصت دارید ؟ ، اهمیت زمان در تبلیغات محترک گیف به حدی ست که کافی است به موضوع توجه ای نداشته باشید ، خواهید دید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شکست بنر تبلیغاتی و در پی آن هدر رفتن بودجه ای که صرف تبلیغات اینترنتی کرده اید مواجه شوید .

زمان سنج بنر خود را فعال نگه دارید !

با وجود پیشرفت هایی در امر تبلیغات بنری تحت وب انجام شده است و این روزها شاهد بنر هایی با کیفیت بالا و البته موثر و هدفمند در نمایش اینترنتی قرار میگیرد ، اما همچنان شاهد کم دقتی از جانب برخی تبلیغ دهندگان در این باره هستیم . تبلیغات بنری وجود دارند که در آن برای انتقال پیام و معرفی خدمات و … باید زمان زیادی صرف شود ، این در صورتی است که این مساله یک عمل غلط و با تاثیر های منفی بوده است . اینکه شما به صورت دقیق در یک زمان مشخص و استاندارد نهایت بهره بری را داشته باشید کار آسانی نیست و آیتم مختلفی در این مسیر وجود دارد که باید رعایت شود که در نقش طراح یکی از مهمترین موارد می باشد .

چه مواردی باعث افزایش زمان طراحی بنر می شود ؟

مهم ترین عامل افزایش زمان در طرح های گیف ، استفاده از متن های طولانی و خسته کننده است ، بطوری که بجای انتخاب چند کلمه کلیدی درباره خدمات یا معرفی شرکت و محصول از متن های طولانی استفاده می شود حتی با وجود توصیه هایی که تیم طراحی رضاگراف به مشتریان محترم دارد ، متاسفانه همچنان صاحبان کسب و کار تاکید زیادی بر روی متن های طولانی دارند . عامل مهم دیگر کم دقتی و استفاده غیر هوشمندانه طراح Banner  در استفاده بهینه از ابزار ها ، متن ، تصاویر و … در طراحی می باشد . مهم است که شما از طراح با تجربه و دارای ایده برای اینکار بهره مند شوید ، تا بتوانید با ارائه ی یک خوب خطاها ، غیر استاندارد بودن طرح و … به حداقل ها کاهش دهید .

انتهای مطلب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه