طراحی بنر
تخفیف نوروز طراحی گرافیک
تخفیف سال نو برای طراحی بنر
اسفند ۱۵, ۱۳۹۳
پیام تسلیت ماه محرم
ماه محرم بر عموم مسلمانان عزادار تسلیت باد
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۴

یک کارت ویزیت با کلاس !

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

یک کارت ویزیت باکلاس داشته باشیم

کارت ویزیت از جهات مختلف می تواند بر روی کار و کسب شما به صورت غیر مستفیم جزو عوامل مهم و تاثیر گذار باشد .از این رو میتوان به اهمیت بالای برای رد و بدل کردن کارت تجاری بین افراد نام برد که این امر در سال های متوالی به تمام افراد ، مدیران و اشخاص اثبات شده است . داشتن یک کارت ویزیت خوب تجاری به خصوص با رعایت استاندارد های موجود در طراحی کارت ویزیت میتواند خیلی خوب و دقیق در ذهن افراد جای بگیرد . در طراحی موثر و ایده آل که بتواند ذهنیت خوبی از شما برای طرف مقابل ایجاد کند ، طبیعاتا اهمیت کارت ویزیت را چند برابر می کند .

یک کارت ویزیت جذاب و موثر

همانطور در مقالات طراحی کارت ویزیت درباره عوامل متعدد برای حرفه ای تر شدن یک کارت ویزیت اشاره داشتیم مانند تاثیر رنگ ها در طراحی کارت ویزیت ، باید و نبایدهای طراحی کارت ویزیت که می توان با رعایت آن ها به یک طرح کارت ویزیت خوب و با میزان جذب بالا طرف مقابل دست پیدا کنیم .برای داشتن یک کارت باکلاس و شکیل برای ارائه به افراد ، پس از مراحل طراحی می بایست به انتخاب پر فروش ترین جنس کارت ویزیت که نمایان گر طرح نهایی به مشتری می باشد هم دقت بخوصی داشته باشید . طرح خوب و جذاب در کنار چاپ کارت ویزیت بر روی جنس مرغوب میتواند به خوبی ثمر بخش باشد .

موضوع ذکر قطعا می تواند در طراحی های دیگر مانند ، طراحی بنر ، طراحی بروشور یا کاتالوگ و مواردی این چنینی صدق کند و با سادگی از آن گذشتن نتیجه نامطلوبی را شما همراه خواهد داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *