درباره ما { طراحی آنلاین پارسی طرح }

هنگامی که فضای مجازی در بین کاربران ایرانی به یک اجتماع بزرگ تبدیل می شود ، برای اینکه بتوان محیطی امن و مناسب جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز را فراهم سازیم ، مسیر طولانی و دشواری را پشت سر گذاشته ایم تا امروز با افتخار میزبان برند های مطرح و معتبر کشورمان باشیم . خدمات طراحی گرافیک از زیر شاخه های مختلفی تشکیل می شود . برای کسب رضایمندی مشتریان موارد متعددی را در سال های که پشت سر گذاشتیم در نظر گرفته ایم تا بتوانیم میزان رضایتمندی و اعتماد مشتریان به شیوه خدمت رسانی جلب کنیم ، در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت .

خوب است بدانید از زمان تصمیم گیری شما برای سفارش طراحی تا انجام یک طرح چه مراحل و روندی در پارسی طرح طی می شود .

1

مشاهده نمونه کارها

کاربران پس از مراجعه به وب سایت ،میتوانند از نمونه طرح های معتبر تیم طراحی پارسی طرح دیدن نموده و پس از رضایتمندی از کیفیت و سطح طراحی وارد مرحله دوم می شود .
2

ثبت سفارش

فرم سفارشی در اختیار شما قرار میگیرد که می توانید به صورت آنلاین از سراسر کشور برای انجام امور طراحی نسبت به تکمیل آن اقدام و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت میکنید .
3

پرداخت آنلاین

هنگام درج اطلاعات طرح ، برای پرداخت هزینه طراحی ، با در اختیار داشتن اطلاعات کارت های بانکی عضو شبکه شتاب خود می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی نسبت به پرداخت امن اقدام بفرمایید .
4

تحویل طرح

اطلاعات محتوایی و توضیحات لازمه توسط کارفرما دریافت و پس مدت زمان مشخص وارد مرحله طراحی و ایده پردازی شده و پس از تکمیل برای کارفرما و تایید طرح ارسال می شود .

از بهمن ماه سال 1392 آغاز به کار کرده ایم ، فعالیت خود را در حوزه طراحی گرافیک با خدماتی همچون طراحی کاور های موسیقی ، بنر های تبلیغاتی فلش و طراحی تصاویر هدر وب سایت آغاز نموده ایم ، با گذشت زمان و ارائه طرح های خلاقانه و حرفه ای در حوزه های ذکر شده و کسب اعتماد از سوی صاحبان کسب و کار و برند های مطرح تصمیم بر توسعه بیشتر خدمات گرفته ایم و با ورود به دنیای تبلیغات و توسعه خدمات طراحی . توانستیم با وارد شدن به این صنعت ، پوشش خدمات طراحی را به ارائه ی طرح های حرفه ای و خلاقانه در تبلیغات اینترنتی و کلیه خدمات طراحی چاپ کاغذی کشانده و همکاری خود را با شرکت های بزرگ و کوچک ادامه دهیم .

امروز در سال 1397 ، خرسند هستیم که با مجموعه حرفه ای از طراحان و با تکیه بر اعتمادی که برند های مطرح کشور و کسب و کار ها کوچک و بزرگ بر ما داشته اند به راه خود ادامه دهیم تا یک بستری را فراهم سازیم که شرکت ها و صاحبان کسب و کار بتوانند در هر زمان و مکان به صورت آنلاین از پارسی طرح استفاده نموده و نیاز خود را در امر خدمات طراحی گرافیک بر طرف سازند .


تصویر درباره ما

  • لوگو ایرانسل
  • نت برگ
  • ثبت ملاصدرا
  • فرادرس
  • حسابداری محک

پارسی طرح تنها یک مجموعه خدماتی نیست ، ما در این مسیر برای افزایش سطح دانش کاربران و مشتریان در حوزه طراحی گرافیک ، یک آموزشگاه طراحی رایگان ( آموزش طراحی )  راه اندازی کرده ایم و در آن می توانید در حوزه های مختلف طراحی مقالات متعددی را مطالعه بفرمایید .


فروشگاه