طراحی بنر
کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟
کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟ | نکات مهم و الزامی !
اسفند ۱۹, ۱۳۹۷
تبلیغات گسترده تر با استفاده از آگهی های بنری موثر با رعایت نکات کلیدی تبلیغات
تبلیغات گسترده تر با استفاده از بنر های تبلیغاتی
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷

تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود

تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود

تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود

تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود

اسفند ماه هر سال برای تمام مردم کشور و به خصوص شرکت ها ، کسب و کار ها  از روز های ویژگی به شما می رود ، روزهایی که به انتهای سال ختم می شود صاحبان مشاغل را به تکاپوی بیشتری نسبت به کل ایام سال می اندازد . این مساله دور از ذهن نیست . از خریدار تا فروشنده هر کالایی در سطح کشور به خصوص در سطح وب در تلاش هستند تا به نوعی خدمات ، محصولات خود را به نحوی به فروش برسانند .

در این روزها تخفیفات عیدانه به اوج خود می رسد و فروشندگان برای فروش محصولات و یا خدمت خود تلاش میکنند تا با ارائه تخفیفاتی مناسب مشتریان خود راضی نگاه دارند . همانطور که این مساله در طرح تخفیف طراحی بنر پارسی طرح مشاهده می کنید .

اگر مروری بر صفحات وب داشته باشید ، فروشندگان طرح های جذابی را برای مشتری و تمام کاربران اینترنتی قرار داده اند تا با استفاده از این طرح های تخفیفاتی جذاب بتوانند رضایت مندی مشتریان را کسب کنند . از فروشگاه های اینترنتی تا شرکت های خدماتی همچون پارسی طرح فروش نوروزی خود را آغاز کرده اند .

تبلیغات نوروزی چه تفاوتی با سایر ایام دارد !

در طول سال ایام مختلفی وجود دارد تا بهانه ای شود که تبلیغات رنگ و بوی دیگری به خود گیرند ، از ماه مبارک رمضان تا اعیاد مختلف سبب می شود که صاحبان مشاغل برای اینکه به نیاز کاربران خود توجه بیشتری داشته باشند و سوی دیگر رونقی به کسب و کار خود دهند ، با ارائه طرح های تخفیفی مختلف به دنبال رضایتمندی مشتریان هستند تا این فرصت را برای مشتریان خود فراهم سازند تا در یک زمان محدود از مبلغ کمتری برای دریافت خدمات و محصولات بهره مند شوند .

یک تفاوت مهم میان طرح نوروز با سایر ایام در زمان محدود در خرید و تحویل محصولات است . شما در ایام مختلف تنها دغدغه محدودیت زمان در طرح تخفیف را دارید ، اما در روزهای منتهی به پایان سال ، محدودیت هایی نظیر ، زمان محدود طرح تخفیف ، زمان محدود تحویل سفارشات و … را تجربه خواهید کرد .

برای مثال :

طرح تخفیف مجموعه پارسی طرح ، از تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ اغاز و تنها به مدت ۷ روز ادامه دارد و باید در این مدت زمان سفارشات را دریافت و تا قبل از پایان سال تمام سفارش تحویل مشتریان گرامی شود .

با توجه به این موارد است که این روزها تبلیغات شکل دیگری دارند و افراد خود را برای یک سال جدید ، متفاوت آماده خواهند کرد .

پیشاپیش سال نو بر شما مبارک باد . به امید موفقیت بیشتر شما .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *