طراحی بنر
بنر تبلیغاتی چیست
بنر تبلیغاتی چیست ؟
آذر ۵, ۱۳۹۷
علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟
علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟
آذر ۱۲, ۱۳۹۷

آموزش ابزار blur در فتوشاپ

آموزش ابزار blur در فتوشاپ

آموزش ابزار blur در فتوشاپ

آموزش ابزار blur در فتوشاپ

در ادامه ی سری آموزش های دوره مقدماتی فتوشاپ که بیشتر به ابزار های موجود در این نرم افزار پرداختیم ، امروز می خواهیم به یکی از ابزارهای پرکاربرد که در روش های مختلف عمل ( بلر یا محو ) را انجام می دهند به شما معرفی کنیم و در قالب آموزش تصویری به آن بپردازیم .

ابزار blur tool در فتوشاپ

وظیفه ی اصلی ابزار blur tool در فتوشاپ این است که هنگامی که میخواهید قسمت از تصویر را به شفاف نگه داشته و قسمتی دیگر را به صورت محو در آورید به شما کمک میکند تا اینکار را تنها با چند کلیک و عمل به آسانی روی تصاویر خود اعمال کنید .

 

صفحات پیشنهادی :  طراحی بنر   |   آموزش گرافیک   |  طرح لایه باز

 

ابزار sharpen در فتوشاپ

گاها پیش می آید برای اینکه تصاویر خود با جلوه ی بیشتری برای بیننده به نمایش در آوریم ، نیاز باشد قسمت هایی از تصویر خود را به صورت شارپ ( sharp ) در آوریم تا تمایز در برخی قسمت های طرح نسبت به نقاط غیر حساس تصویر بیشتر دیده شود که برای انجام اینکار ابزار sharpen tool به خوبی اینکار را برای شما انجام می دهد .

آموزش smudge tool در فتوشاپ

ابزار اسموج ، نوع دیگری از روش های فتوشاپ برای بلر کردن تصاویر می باشد ، اسموج تول عملکرد متفاوتی نسبت به دو ابزار دیگر این بخش دارد ، به طوری که عمل محو سازی تصویر را به امواج ایجاد می کند که به دقیق تر این ابزار را ویدیوی این پست به شما آموزش میدهیم .

 

توضیحاتی که برای شما ذکر کرده ایم ، بیشتر معرفی این ابزارها می باشد و برای درک درست و یادگیری آن می بایست آموزش ویدیویی قرار داده شده را مشاهده و در چند مرحله ابزارهای فوق را تمرین کنید تا به خوبی این سه ابزار را یاد بگیرید .

 

2 دیدگاه ها

  1. ali گفت:

    ممنون بابت کیلیپ زیبا تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *