طراحی بنر
نگاهی دیگر به آگهی های بنری
نگاهی دیگر به آگهی های بنری
اسفند ۱۰, ۱۳۹۷
کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟
کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟ | نکات مهم و الزامی !
اسفند ۱۹, ۱۳۹۷

چالش های پیش روی تبلیغات سال ۹۸

چالش های پیش روی تبلیغات سال 98

چالش های پیش روی تبلیغات سال 98

چالش های پیش روی تبلیغات سال ۹۸

در سال ۹۷ تحولات زیادی در کسب و کار های کشور صورت گرفت ، وب مستر ها و صاحبان  مشاغل زیادی بودند که با توجه به شرایط بد اقتصادی پیش آمده تسلیم شده اند و گاها به ناچار تصمیم بر خروج از این چرخه ی اقتصادی گرفتند یا به نوعی تغییرات عمده ای در کار خود ایجاد کرده اند . شرکت های بزرگ و کوچک در این چرخه دخیل بودند و برخی ها با ایمان بیشتر به آینده کاری در حال تلاش و کوشش بیشتر برای رفع این موانع هستند .

اتفاقات اقتصادی که در سال ۹۷ رخ داد . در بخش های مختلفی تبلیغات تاثیرات زیادی را ایجاد نمود . در مقطعی شاهد یک رکود بی سابقه و در مقطعی یک شیب نرم صعودی بودیم .

فارق از برخی مسائل باید در این شرایط به دنبال یک نگرش جدید باشیم . نگرش و دیدگاه ذهنی که به ما در مسیر پیش رو کمک کند تا با موفقیت از این چرخه سخت در کسب و کار عبور کنیم . ایستادن و نگاه کردن به مشکلاتی که در کسب و کار پیش می آید مشکلی را برطرف نمی کند ، نباید توقف کرد . اگر شما فردی بوده اید که با سرمایه و بودجه مناسبی به تبلیغات می پرداختید و امروز شاهد یک رکود نسبی هستید . نیازی نیست توقف کنید ، فقط کافی است به دنبال راه کار و نگرش متفاوت با توجه شرایط پیش رو باشید . نمیدانیم در سال ۹۸ چه اتفاقاتی رخ خواهد داد . اما می دانیم ، میتوانیم با هوش بیشتری نسبت به تبلیغ خود اقدام کنیم . دیگر زمانی برای صرف هزینه های کلان بی ثمر در اختیار ندارید . امروزه  اگر میخواهید تبلیغات خود را از طریق روش های مختلف انجام دهید که یکی از روش های پرکاربرد طراحی بنر و نمایش آگهی های بنری در سطح وب و محیط اجتماعی می باشد .

بر خلاف سال های گذشته باید با دید متفاوتی به این مساله بپردازید به طوری که اگر شما به طور متوسط ۱ میلیون یا ۵۰ میلیون تومان هزینه تبلیغاتی انجام میدادید که نتیجه آن بازگشت ۷۰ درصد مبلغ و حتی در پاره ای از مواقع روند مثبت بازگشت سرمایه را به همراه داشته است . شاید این روش در شرایط اقتصادی فعلی پاسخگو نباشد . در این مواقع بیشتر می بایست روش صرف هزینه خود را تغییر و به صورت هوشمندانه و دقیق به بازار هدف خود بپردازید . مخاطب خود را به صورت دقیق تشخیص دهید و نیاز آن را بشناسید و در ادامه با توجه به استانداردهایی که در تبلیغات حائز اهمیت هستند . با ارائه یک تخفیف مناسب و ارائه محصول و خدمات با کیفیت سرمایه خود را صرف تبلیغات کنید .

امروزه افراد برای خرید یک محصول ، بسیار دقیق تر تصمیم میگیرند به مسائلی اهمیت می دهند شاید در گذشته نه چندان به هیچ عنوان به آن توجه ای نداشته اند . اما امروز برای خرید و استفاده از یک خدمات دست مشتری شما برای انتخاب باز است . می تواند بررسی کند و گزینه ای که آپشن های مثبت بیشتر که اطمینان از خرید را به مشتری خود انتقال می دهد را انتخاب می کند .

با این طرز تفکر به تبلیغات بپردازید :

در این بخش میخواهیم به این موضوع اشاره داشته باشیم که چگونه هدفمند تر تبلیغات انجام دهیم و نتیجه بهتری کسب کنیم . اما نکته ای که نیاز است بدانید این است که برای اجرا و نمایش یک تبلیغ موفق تنها نباید به این مطلب دل بست . بلکه رعایت و مطالعه آیتم های مختلف که بیشتر آن ها در حوزه تبلیغات بنری می باشد الزامی بوده و ما در مجموعه پارسی طرح تلاش کرده ایم تا در این حوزه به نکات مهم اشاره داشته باشیم . برای مطالعه این مطالب از آموزشگاه گرافیک پارسی طرح دیدن فرمایید .

۱- سایت نمایش آگهی :

وب سایت مورد نظر خود را برای نمایش آگهی به صورت دقیق و با کمی خطای هدفمندی تعیین کنید . از ویژگی یک انتخاب درست باید مخاطبان آن بپردازیم . در مطالب مختلف به این موضوع اشاره داشتیم . اگر شما در دانلود آهنگ ، به تبلیغات فروش خودرو بپردازید ، این موضوع برای مخاطب سایت غیر مرتبطی همچون دانلود موسیقی غیر قابل درک می باشد و به سادگی تبلیغ شما را نادیده میگیرد .

۲ – سرمایه مناسبی صرف تبلیغ کنید :

منظور این سرمایه گذاری در تبلیغات این نیست که شما فردا خودرو خود را بفروشید و صرف تبلیغات کنید . البته اگر کاملا هوشمندانه این کار انجام شود بد به نظر نمیرسد و گاها تاثیر مثبتی در کسب و کار شما خواهد داشت . منظور این است که اگر شما یک سرمایه نسبتی که می تواند از ۱ میلیون تومان شروع و ۶ الی ۷ ( در سال ۹۸  ) برسد . می توانید از مدل ها و روش های مناسب تری برای تبلیغات خود استفاده نمایید و بازخورد قابل قبولی کسب کنید . هنگامی که با این مبالغ برای دنبای تبلیغات بنری می شوید . شاید نتیجه کمتری نسبت به روش های دیگر بگیرید و بازخوردی که میتوانید از روش های کم هزینه تر بگیرید بسیار بیشتر از این مدل نمایش اگهی باشد . صرفا می بایست در جای درست و در زمان درستی تبلیغات کنید .

۳ – طراحی مناسب اگهی

اگر از دید یک فردی که در مجموعه پارسی طرح حضور ندارد بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم . کافی ست چند ثانیه فکر کنید …………….. آیا به نتیجه نرسیدید که یک طراحی خوب طبیعاتا از یک طراحی بد بهتر است ؟ . به ندرت پیش می آید کسی گزینه طراحی بد را انتخاب کند ، یک طراحی خوب یکی از چندین دلیلی می باشد که میتواند شما را در چرخه تبلیغات حفظ کند . مشتری وقت بگذارد و طرح شما را مشاهده کند . این اولین چیزی است شمادر تبلیغات نیاز دارید . چرا برخی ها همچنان این موضوع را جدی نمیگیرند . هنوز هستند افرادی که ترجیح می دهند میلیون ها هزینه صرف تبلیغات خود کنند اما پای طراحی که میرسد طرح های بی کیفیت و عجیب را ترجیح می دهد . البته که این دسته افراد بسیار نسبی بوده و اکثریت صاحبان مشاغل بر این باور هستند که امروز در حوزه تبلیغات طراحی یک نقش بسیاری را ایفا میکند و باید به توجه ی ویژه داشت .

۴ – صبر در روند تبلیغات

در تبلیغات انتظار برگشته سرمایه در یک شب را نداشته باشید . در برخی مواقع تبلیغات در کوتاه زمان و به صورت فصلی ، گاها مناسبتی و در زمان بسیار کوتاه بازخورد قابل قبولی برای شما به همراه دارد . اما باید بدانید روش تبلیغات در یک شب نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد و برای یک تبلیغ هدفمند و ماندگار ماه ها و سال ها منتظر ماند .

تخفیف و تبلیغ :

هر روز پیام هایی برای ما می آید یا صفحات وب شاهد بنرهای بزرگ و کوچکی هستیم که هر کدام برای اینکه ما را جذب کند . خدمات و ویژگی هایی را به ما نشان می دهد . خدمات با تخفیف موردی نیست که صرفا در سال ۹۷ شاهدش بودیم . تخفیف قرار یک خدمات یا بر روی یک محصول از ویژگی های فروش می باشد که می تواند برای ترقیب مشتریان جذاب باشد .

از قرار تخفیف در بر روی خدمات و محصولات خود به نحو خوبی استفاده نمایید . لطفا تخفیفات خود را واقعی قرار دهید . مشتری خود را سردرگم نکنید ، مشتری از شما میخواهد که بر روی یک محصول تخفیف واقعی قرار دهید تا بتواند از این مزیت در شرایط رکود استفاده کند که این مساله هم برای شما فروشنده و خریدار مثبت ارزیابی شود .

از تخفیفات دروغین به روش های مختلف مشتری را سردرگم میکند به جد خودداری فرمایید و انصاف در تخفیف خود در نظر بگیرید.

مواردی که برای شما ذکر شد ، جزو آن  دسته از نکاتی هستند که می تواند در سال ۹۸ برای شما یک روند مناسبی ایجاد کند و توجه به این نکات در کنار یکدیگر است که نتیجه بخش می باشد .

پیروز و سربلند باشید و به امید موفقیت در کسب و کار ۹۸ شما .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *