طراحی بنر
logo-samandehi

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز آرمیس

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز

امروز و در ادامه ی محصولات طرح لایه باز گروه رضاگراف هدف خود را افرادی قرار داده ایم که به دنبال طرحی با موضوع آرایشگاه زنانه و یا سالن زیبایی هستند . با توجه به افزایش میزان رقابت پذیری در این نوع واحد های صنفی ( آرایشگاه زنانه ) به طبع رقابت در این مسیر بیش از پیش به تفکر و ایده پردازی جدید احتیاج دارد . بحث تبلیغات در این صنف موضوع مهمی بحساب می آید و به طبع ، نیازمند اهمیت بیشتری از جانب صاحبان این صنف ها را طلب می کند .

آگهی ها در فرم های مختلفی طراحی و به چاپ میرسند ، خصوصا در زمینه صنف آرایشگاه که رایج ترین نوع آگهی ، بنر تبلیغاتی ( محیطی ) ، طراحی کارت ویزیت ، تراکت تبلیغاتی ،  بروشور تبلیغاتی ، مجلات و … از قبیل دسته مختلف تبلیغات موثر در این حیطه بحساب می آیند .

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

در این بازار پر و هیاهوی تبلیغات داشتن یک طراحی جذاب و متفاوت یک الزام برای هر کسب و کاری محسوب می شود . Business card  جزو رایجترین و محبوب ترین نوع خدمات چاپی می باشد که با توجه تعرفه مناسب چاپی نسبت به تعداد ، راه کار مناسبی برای معرفی سالن زیبایی خود به دیگران است و از طریق آن به انتقال نام برند ، اطلاعات تماس و … بپردازید .

 

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

مزایای استفاده از این نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه ( PSD )

* جذابیت ، خوانایی و طراحی اختصاصی

* رعایت اصول و استاندارد لازم برای چاپ افست ( پیشنهاد میکنیم ، با توجه به تفاوت نوع چاپ و اصلاح رنگ ها در چاپخانه ها ، بررسی قبل چاپ صورت گیرد ) .

* استفاده از رنگ های ترکیبی متناسب و همخوان با موضوع

 

اگر شما یک طراح گرافیک و یا صاحب یک سالن زیبایی باشید این طرح با توجه به لایه باز بودن تمام بخش های آن به شما پیشنهاد میکنیم ، چراکه با وجود قابل ویرایش بودن تمام بخش های آن میتوانید با آسانی متون و تصاویر خود را جایگزین و یا از موارد پیش فرض آن بهره مند شوید .

 

اطلاعات فایل

حجم فایل : ۳۴ مگابایت  |  رمز فایل : reza-graph.ir

خرید
فروشگاه