طراحی بنر
تبلیغات کنار زمین فوتبال
تبلیغات کنار زمین فوتبال
آبان ۲۷, ۱۳۹۷
نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی
نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی
آذر ۱, ۱۳۹۷

آموزش ابزار eraser tool

آموزش ابزار eraser tool

آموزش ابزار eraser tool

آموزش ابزار eraser tool

اگر شما به دنبال راهی برای حذف یا پاک کردن قسمتی از تصاویر خود در نرم افزار فتوشاپ هستید ، ابزار eraser tool , background eraser tool , magic eraser جزو اصلی ترین ابزارهایی هستند که در این راستا می توانند به شما کمک کنند .

ما در این آموزش که به صورت ویدیویی آماده کرده ایم ، به صورت کاربردی به این سه ابزار می پردازیم . شما با یادگیری این سه ابزار حذف یا پاک کن در فتوشاپ می توانید در ویرایش تصاویر خود تکنیک های ساده ، اما پر کاربردی را اجرا کنید .

 

آموزش ابزار پاک کن در فتوشاپ

هم در گذشته و هم در روزهایی که پشت سر میگذاریم ، همچنان افراد زیادی وجود دارند که برای حذف قسمتی از تصویر از نرم افزار استاندارد ویندوز ( paint )  نسبت به ویرایش تصاویر و یا پاک کردن قسمتی از تصویر استفاده می کنند . با وجود نرم افزار قدرتمند و حرفه ای همچون فتوشاپ بهتر است که نرم افزار پیش فرض ویندوز ( paint ) را به فراموشی بسپارید ، چرا که علاوه بر سختی کار با آن باید منتظر یک نتیجه غیر قابل قبول از ویرایش یا حذفیات خود در نرم افزار پینت باشید . فتوشاپ قابلیت پاک کن را به صورت حرفه ای در اختیار شما می گذارد و کافی است برای انجام و یادگیری این ابزار ، ویدیویی که در این پست در اختیار شما قرار می دهیم را در مدت زمان ۹ دقیقه مشاهده کنید تا با نحوه صحیح استفاده از این ابزار آشنا شوید .

 

\مشاهده صفحات پیشنهادی :   طراحی بنر   |  فروشگاه طرح لایه باز   |   آموزش فتوشاپ

 

روش استفاده از پاک کن در فتوشاپ

  1. eraser tool
  2. background eraser tool
  3. magic eraser

این نرم افزار هر کدام برای یک حالت حذف یا پاک کردن می باشد ، طبیعی است که طرح یا پروژه طراحی گاها به صورت ترکیبی و  گاها به صورت تک حالت نیازمند استفاده از این ابزارها می باشد ، به همین دلیل است که ما در این آموزش سعی کردیم به هر ابزار پاک کن در فتوشاپ بپردازیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *