طراحی بنر
آموزش ابزار zoom در فتوشاپ
آموزش ابزار zoom در فتوشاپ
آذر ۱۳, ۱۳۹۷
آموزش ایجاد سند در فتوشاپ
آموزش ایجاد سند در فتوشاپ
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

آموزش ابزار hand در فتوشاپ

آموزش ابزار hand در فتوشاپ

آموزش ابزار hand در فتوشاپ

یکی از مواردی که ما در دوره های آموزش فتوشاپ ، خصوصا در مرحله و دوره مقدماتی فتوشاپ بر آن تاکید داریم . پرداختن به ابزار ها به صورت کاربردی و جداگانه است . به این صورت که به جای اینکه در هر آموزش چند ابزار را به شما آموزش بدیم ، سعی می کنیم به صورت جداگانه و کاملا تفکیک شده به ابزار ها بپردازیم تا در نهایت شما انتخاب کنید که میخواهید کدام ابزار یاد بگیرید و از سوی دیگر آن ابزار را به خوبی یاد بگیرید . البته شاید در متوسط کمی این مساله تغییر کند و ناچار باشیم تا در یک اموزش به چند ابزار بپردازیم . البته طبیعی است که دوره مقدماتی با متوسط و پیشرفته یک تفاوت بسیار داشته باشد . اما با این حال همواره تلاش میکنیم تا آموزش های ویدیویی را به صورتی آماده کنیم تا شما به یک درک از نحوه کارکرد ابزارهای فتوشاپ بدست آورید .

آموزش ابزار hand در فتوشاپ

در بین ابزار های موجود در photoshop نمیتوان به صورت قاطع یک ابزار را نادیده گرفت ، چرا که سازندگان این نرم افزار قدرتمند همواره در تلاش برای ارائه ابزارهای مناسب برای استفاده سریع کاربران و رسیدن به یک طرح خلاقانه جذاب داشته اند ، به همین دلیل است که ما اگر نمی توانیم یک ابزاری که در فتوشاپ وجود دارد با یک ابزار دیگر به مقایسه قرار دهیم . چرا که هر ابزار دارای یک ویژگی و یک شرایط خاص هنگام طراحی برای شما حائز اهمیت می شود به شما در مسیر طراحی کمک میکند .

امروز آموزش ابزار hand در فتوشاپ را آماده کرده ایم . این ابزار به همراه یک زیر شاخه ی دیگر به شما کمک میکند در امر جا به جایی تصویر و چرخش تصویر سرعت عمل بالاتری داشته باشید و طرح های خود از آن ها به خوبی بهره مند شوید . جعبه ابزار فتوشاپ در اصل یک جعبه ابزار کامل به می رسد ( البته برای ویرایش تصاویر ) ، برای انجام هر گونه ویرایش بر روی تصاویر یک ابزار مستقیم و یا ترکیبی در اختیار شما قرار داده تا در سریعترین زمان ممکن و با حداکثر راحتی در استفاده آن ها بتوانید یک تصویر خوب و ایده آل خلق کنید . ابزار hand  شاید برای ویرایش ویرایش یا طراحی یک کار گرافیکی کاربرد مستقیم نداشته باشد اما تا حداقل تلاش میکند به عنوان کمک در با شما همراه شود تا برای رسیدن مقصد سریع تر پیش بروید .

اگر میخواهید سریعتر این آموزش را ببینید و یادگیری را شروع کنید ، هم اکنون ویدیو زیر را مشاهده کنید . در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم تمام مطلب را بخوانید و سپس آموزش را فرا بگیرید تا قبل از یادگیری به برخی پیش نیاز ها دست یابید که ما سعی می کنیم به نکات کمکی یادگیری این آموزش تا حد امکان بپردازیم .

hand tool به شکلی به ما کمک میکند !

به زبان ساده ، اگر شما بر قسمتی از تصویر زوم کرده باشید و این اندازه این تصویر به شکلی باشد که شما نتوانید قسمت سایر تصویر خود را ببینید ، ابزار hand  با قابلیت جابه جایی که در اختیار دارد این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید با عمل درگ کردن توسط موس تصویر را به سمت های مختلف هدایت کنید تا به وضوح قسمت دیگر را هم مشاهده کنید .

ابزار rotate در فتوشاپ

حال که از بابت ابزار hand جابه جایی خیالتان راحت شده باید بدانید دیگر هم به عنوان زیر شاخه در این بخش وجود دارد که ما این ابزار را هم در آموزش ویدیویی پردازیم و در ارتباط با آن سعی کردیم توضیحات مفیدی را خدمتتون عرض کنیم و آن ابزار rotate است .

تغییر زاویه عکس در فتوشاپ

شاید تمایل داشته باشید در مراحل از طراحی خود بر هر تصویری ! . گاها یک چرخش و یا تغییر زاویه ایجاد کنید و تصویر خود را زاویه بین ۰ تا ۳۶۰ درجه مورد بررسی قرار دهید . خوب برای انجام این کار بهترین روشی که میتوانیم به شما آموزش دهیم از طریق ابزار rotate در فتوشاپ است .

انتهای مطلب .

پارسی طرح.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *