طراحی بنر
5 تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای
۵ تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای !
آبان ۷, ۱۳۹۷
کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ
کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ
آبان ۱۶, ۱۳۹۷

قابلیت name tag اینستاگرام

قابلیت name tag اینستاگرام

قابلیت name tag اینستاگرام

قابلیت name tag اینستاگرام و نقش آن در کارت ویزیت

همانطور که می دانید کیو آر کد جند سالی است که جای خود طراحی کارت ویزیت ها باز کرده است و می توان گفت در نیمی از کارت ویزیت ها از این قابلیت استفاده می شود . به خلاصه کیو آر کد این قابلیت را دارد که از طریق آن برخی اطلاعات به هوشمند و در کمترین زمان به مخاطب نمایش داده شود . این قابلیت از طریق گوشی ها و تبلت های هوشمند فراهم و امکان پذیر است . بطوری که شما دوربین هوشمند خود را بر روی qr code  ساخته شده متمرکز کرده و نرم افزار اطلاعات از پیش قرار داده شده در حافظه ی کد را که عموما اطلاعات تماس و توضیحات جزئی در ارتباط با شرکت مربوطه می باشد را در کمتر از چند ثانیه در اختیار شما قرار می دهد . در تصویری که در زیر به شما نمایش می دهیم مدل قدیمی و اصلی qr code می باشد .

 

qr code for business card

 

 

با گذشت زمان از این ابزار مفید تکنولوژی استفاده ی بهتری شد و گاها برای پرداخت ها جهت افزایش امنیت  ، همگان سازی نرم افزار ها با یکدیگر و سایر رمز گذاری ها کیو آر کد کاربرد های خوب و مفیدی از خود نشان داد .

امروزه با توجه به گسترش نرم افزار های پیام رسان و شبکه های اجتماعی ، از جمله اینستاگرام ، شاهد برخی تحولات جدید هستیم . اپلیکیشن اینستاگرام در نسخه بروز رسانی شده خود در خرداد ماه ۱۳۹۷ روش جدید برای تعامل کاربران با یکدیگر در نظر گرفته است و از قابلیت جذاب کیو آر کد در ساختاری جذاب برای کاربران فراهم ساخته است .

 

پیشنهاد میکنیم :    طراحی بنر    |   فروشگاه محصولات گرافیکی   |   کارت ویزیت لایه باز     |   وبلاگ 

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که میخواهید صفحه یا پیج اینستاگرامی خود را برای دیگران معرفی و در اختیارشان قرار تا تصاویر اشتراکی شما در دنبال کنند . در کارت ویزیت تا به امروز این قابلیت از روش سنتی و ذکر نام کانال در کنار آیکون این شبکه اجتماعی انجام می شد و با استقبال خوبی هم جانب مخاطب طرح کارت ویزیت همراه می شدید . اما هنگامی اینستاگرام این ابزار را در اختیار شما قرار میدهد ، طبیعی است که روش مدرن جایگزین سنتی شود . خصوصا هنگامی که این روش هوشمندانه برای کاربران جذاب تر و مفید تر به نظر رسد .

قابلیت نیم تگ اینستاگرام

برای آشنایی بیشتر با این قابلیت کافی است وارد صفحه کاربری در اینستاگرام شده و بر روی qr code یا نیم تگ زیر ( پارسی طرح ) متمرکز شوید و کاملا با این روش جذاب آشنا خواهید شد .

 

قابلیت name tag اینستاگرامپارسی طرح

 

با این حال نکته اصلی در ارائه و نشر این مطلب در مجموعه پارسی طرح به این دلیل است که از این ابزار مفید می توانید در طرح های جذاب خود به صورت حرفه ای تر از این قابلیت استفاده نماییم . دیگر نیاز به ذکر نام صفحه و آیکون در طرح کارت یا حتی طراحی بنر خود ندارید ، می توانید تصویری از این تگ را در طرح خود استفاده نموده تا کاربر بتواند به خوبی از آن بهره مند و وارد صفحه ی اینستاگرامی شما شود .

با توجه به اینکه نرم افزار اینستاگرام و تلگرام از پرکاربرد ترین نرم افزار های موجود پیام رسان هستند . امیدواریم تلگرام هم در آینده ای نزدیک چنین قابلیتی را برای کاربران فراهم سازد ، چرا که سبقت گیری اینستاگرام در این حوزه می توان کمی تفاوت در نوع استفاده کاربران برای معرفی کانال یا صفحات خود در این شبکه های اجتماعی و پیام رسان را ایجاد کند .

در آینده ای نزدیک مجموعه پارسی طرح ، برای استفاده کاربران در طرح های لایه باز تلاش میکند تا در کارت ویزیت های ارائه شده جایگاهی را برای این قابلیت فراهم سازد که کاربران بتواند به آسانی نیم تگ خود را جایگزین و طرح خود را به چاپ برسانند .

انتهای مطلب .

پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *