طراحی بنر
قابلیت name tag اینستاگرام
قابلیت name tag اینستاگرام
آبان ۹, ۱۳۹۷
آموزش ابزار crop در فتوشاپ
آموزش ابزار crop در فتوشاپ
آبان ۱۹, ۱۳۹۷

کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ

کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ

کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ

کاربرد ابزار magic wand tool در فتوشاپ

امروز با آموزش یکی از ابزار های پر کاربرد فتوشاپ در خدمت شما هستیم ، ابزاری که طی چند سال گذشته ، به نوعی از ابتدا جزو یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای موجود در نرم افزار فتوشاپ بوده است .

ابزار چوب جادویی در فتوشاپ

ابزار magic wand به طور کلی متشکل از دو بخش تشکیل شده است و به صورت مکمل می توان از هر دوی آن ها در تصاویر برای انتخاب ها استفاده کنید . quick selection و magic wand tool ، هر دوی آنها را می توانید با کلید میانبر w  بر روی کیبورد خود هنگام ورود به محیط نرم افزار آماده به کار کنید .

 

پیشنهاد می کنیم :  طراحی بنر   |   فروشگاه محصولات گرافیکی   |     آموزش فتوشاپ

 

ابزار magic wand در فتوشاپ

تفاوتی که این ابزار را دیگر ابزار های سلکت در فتوشاپ ایجاد می کند در نوع انتخاب آن است ، مجیک وانت به روشی که بر اساس طیف رنگ ها انتخاب خود را صورت میدهد و در قسمت هایی که طیف رنگ یکسان و یا نزدیک به یکدیگر داشته باشد ، این ابزار به شما کمک می کند تا با سرعت بالاتری انتخاب یا select  خود را انجام دهید .

حذف پشت زمینه عکس در فتوشاپ

برای جداکردن پس زمینه یک عکس خاص ، روش های گوناگونی در فتوشاپ برای شما وجود دارد با توجه نوع تصویر ، میزان سختی و نرمی عکس می توان از یکی از ابزارهای موجود سلکت برای انجام این کار استفاده بفرمایید . یکی از این روش ها استفاده ابزار magic wand و quick selection  می باشد که این دو ابزار با همکاری یکدیگری تا حد زیادی می تواند در امر جدا سازی پس زمینه از تصاویر خاص به شما کمک کند .

ویدیویی که در این آموزش برای شما آماده کرده ایم ، به آموزش این ابزار می پردازیم که تصویری به عنوان یک تصویر آزمایشی قرار و با استفاده از ابزار مجیک واند برای  جدا ساری برگ از پس زمینه استفاده کرده ایم .

 

مدت زمان این ویدیو  : ۷ دقیقه

زبان : فارسی

اختصاصی از پارسی طرح

 

1 دیدگاه

  1. ali گفت:

    خیلی عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *