طراحی بنر
سیر تا پیاز بنر تبلیغاتی
سیر تا پیاز بنر تبلیغاتی
آبان ۵, ۱۳۹۷
5 تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای
۵ تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای !
آبان ۷, ۱۳۹۷

یک فروشگاه با طرح های لایه باز متنوع !

فروشگاه طرح لایه باز

فروشگاه طرح لایه باز

یک فروشگاه با طرح های لایه باز متنوع !

طی سال های گذشته پیشرفت صنعت گرافیک به روش های مختلف و شکل های گوناگونی رشد چشم گیری داشته است ، اگر بخواهیم از جنبه های مختلف این مساله را بررسی کنیم باید به به سبک طراحی توسط طراحان ، بروزرسانی ایده ها طراحان برای ارائه طرح های خوب و با کیفیت ، رقابت بیشتر نسبت به سال های پیشین ، صرف هزینه های کلان برای انجام تبلیغات و نمایش آن در جایگاه های مختلف و همچنین هدفمند سازی تبلیغات اشاره کنیم .

با توجه به شرایط اقتصادی ، زمانی و … برخی افراد برای داشتن یک طرح گرافیکی نگرش دیگری نسبت به سایرین دارند . اما این نگرش مشکل بزرگی نیست و با توجه به ابزارهای موجود می توان شرایطی برای این دسته افراد فراهم نمود تا بتوانند به اهداف مد نظر خود دست یابند . این دسته افراد قالبا ترجیح را بر این می دانند که به جای پرداخت هزینه بیشتر ، مبالغ کمتری پرداخت کنند و در زمان کوتاه به اهداف خود دست یابند . این موضوع نه تنها ایراد بزرگی نیست بلکه در برخی موارد برخی مشکلات را بر طرف و یک مزیت به شمار میرود .

 

پیشنهاد میکنیم :  طراحی بنر

 

راه کار حل این مساله ایجاد یک فروشگاه طرح لایه باز است که توسط مجموعه پارسی طرح ایجاد شده و در دسترس عموم قرار گرفته است .

در مجموعه پارسی طرح همواره تلاش شده است تا بتوانیم از جهات مختلفی دسترسی را برای داشتن یک طراحی خوب و قابل دفاع فراهم و آسان تر سازیم . از این رو با ایجاد مرکز آموزشگاه آنلاین طراحی پارسی طرح شما می توانید به مطالب مختلف در حوزه  طراحی گرافیک ( چالش ها ، آموزش ها ، ابزار ها و … ) دسترسی آسان داشته باشید و با مطالعه آن ها به یک جمع بندی خوبی در حوزه دست یابید .

و در ادامه ی بستر سازی مناسب در این حوزه فعالیت ویژه طراحان و افرادی که تمایل به استفاده از طرح های آماده دارند فراهم ساختیم ، فروشگاه طرح لایه باز پارسی طرح با ارائه طرح های با کیفیت در حوزه کارت ویزیت پس از مدت کوتاهی با یک استقبال خوبی مواجه شد ، ما در این فروشگاه تلاش خود را بر ارائه کیفیت خوب در طراحی قرار داده ایم و فارق از هزینه کمی که برای یک طرح پرداخته می شود شما صاحب یک طرح حرفه ای و قابل دفاع شده باشید . در حال حاضر در این فروشگاه متمرکز بر روی فروش طرح لایه باز کارت ویزیت هستیم به بزودی به بخش آن ها افزوده خواهد شد و با ارائه طرح در موضوعات مختلفی مجموعه ای بر کم نظیر ترین طرح ها را برای شما آماده خواهیم ساخت تا بتوانید با یک مبلغ پایین در موضوع در خواستی به یک طرح با کیفیت دست پیدا کنید و با ویرایش متون طرح ، آن را به آسانی به چاپ برسانید .

تفاوت میان یک طرح لایه باز فروشگاهی و یک طرح اختصاصی در چیست :

طبیعی است تفاوت هایی بین طرحی شما برای آن مبلغی بیشتری صرف می کنید با یک کمتر وجود داشته باشد . در زیر به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد .

۱- طراحی و فروش طرح تنها یک نفر .

۲- صرف زمان بیشتر و متمرکز شدن بر روی موضوع طرح

۳- استفاده از فونت و المان های اختصاصی نسبت به طرح اشتراکی

مواردی که به آن ها اشاره نمودیم بخشی از مزایای داشتن یک طرح اختصاصی می باشد ، اما این موارد باعث نمیشود که شما با خرید طرح لایه باز صاحب یک طرح بی کیفیت و یا کم کیفیت شوید ، چرا که کاهش کیفیت طرح های اشتراکی بر خلاف سیاست گذاری های فروشگاه مجموعه می باشد و ما همواره تلاش میکنیم تا بتوانیم طرح ها خوب و در سطح بالای طراحی گرافیک را برای مشتریان محترم ارائه دهیم .

اگر شما یک پزشک هستید ! یا صاحب یک آرایشگاه میتوانید به فروشگاه ما در هر ساعت از شبانه روز مراجعه نمایید و با انتخاب طرح دلخواه در زمان کوتاه سفارش خود به صورت ثبت و در کمتر از چند دقیقه فایل لایه باز طرح انتخابی خود را در ایمیل خود دریافت نمایید .

انتهای مطلب .

مجموعه پارسی طرح .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *