طراحی بنر
آموزش ابزار crop در فتوشاپ
آموزش ابزار crop در فتوشاپ
آبان ۱۹, ۱۳۹۷
تبلیغات کنار زمین فوتبال
تبلیغات کنار زمین فوتبال
آبان ۲۷, ۱۳۹۷

آموزش ابزار paint bucket در فتوشاپ + ویدیو

آموزش ابزار paint bucket در فتوشاپ

آموزش ابزار paint bucket در فتوشاپ

آموزش ابزار paint bucket در فتوشاپ

امروز با یکی دیگر از آموزش های مقدماتی فتوشاپ در خدمتتون هستیم .  در این آموزش شما با یکی از پرکاربرد ترین ابزار های فتوشاپ که به طور متوسط در هر طرح یک بار به این ابزار احتیاج پیدا خواهید کرد ، آشنا خواهید شد .

رنگ کردن در فتوشاپ

در فتوشاپ برای اینکه یک پس زمینه ایجاد از چند طریق این موضوع امکان پذیر است که امروز دو مورد از پرکاربرد ترین و رایج ترین روش آن را به شما آموزش می دهیم .

برای انجام اینکار دو ابزار در اختیار شما قرار دارد ، ( paint bocket tool  و  gradient tool ) هر دو ابزار در یک بخش به صورت زیر مجموعه برای شما در فتوشاپ قرار داده شده و برای اعمال رنگ بر روی لایه ها برای ایجاد پس زمینه از آن ها استفاده نمایید .

 

سطل رنگ در فتوشاپ

 

سطل رنگ در فتوشاپ

ابزار سطح رنگ و گردینت نه تنها در فتوشاپ ، بلکه در سایر نرم افزار های طراحی هم به عنوان یک ابزار پر کاربرد توسط کاربران و طراحان شناخته شده و یادگیری استفاده درست از در طراحی می تواند مشکل ایجاد رنگ پس زمینه را حد بسیار زیادی برای شما بر طرف سازد .

کار با ابزار gradient در فتوشاپ

ابزار گرادینت هم یکی دیگر از ابزارهای اعمال رنگ بوده که نحوه کار آن به صورت ترکیبی از دو تا چند رنگ تشکیل شده و می توانید رنگ بکگراند خود را اعمال کنید .

در ویدیویی در اختیار شما قرار می دهیم ، شما با نحوه استفاده صحیح از این دو ابزار ترکیبی آشنا خواهیم کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *