طراحی بنر
افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر
افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر
اسفند ۲۵, ۱۳۹۷
صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری
صرفه جویی در هزینه ها با تبلیغات بنری
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷

بیشترین درخواست مشتری خدمات طراحی چیست ؟

بیشترین درخواست مشتریان بنر تبلیغاتی

بیشترین درخواست مشتریان بنر تبلیغاتی

بیشترین درخواست مشتریان طراحی چیست ؟

یکی از مواردی که شاید کمتر به آن توجه شده است ، درخواست عمومی کارفرمایان هنگام ثبت سفارش طراحی شان می باشد . درخواست هایی که با توجه به سلیقه و نظر افراد متفاوت تعیین می شود و همین مساله باعث می شود تا برای ثبت سفارش طراحی توسط کارفرمایان و مشتریان محترم آیتم هایی را به عنوان در نظر بگیریم تا مشکلات پیش روی افراد تا میزان قابل توجهی کاهش یابد .

برخی کارفرما یک طرح استاندارد و ساده ، آری از هرگونه عناصر گرافیکی پیچیده را می پسندد و از سوی دیگر کارفرمایی که به دنبال یک طرح شلوغ و پر از عناصر گرافیکی است .

موضوع به اینکه ختم نمی شود و می تواند با تصور بر اینکه صد ها و هزاران سلیقه مختلف وجود دارد و هیچکدام شبیه یکدیگر افکار سنجی نمی کنند و همین دلیلی است بر جذابیت گرافیک که میتواند درون خود طیف وسیع و بی نهایتی از سلایق در جای دهد . برای درخواست های مختلف و علایق مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد .

دلایل حساسیت بیشتر در طراحی بنر :

یکی از دلایل قابل ذکر در این حوزه ،بیشتر شدن تعداد بنر تبلیغاتی در تبلیغات سایت ها و در پی آن ایجاد موجی از حساسیت و نشان هایی از دقت بیشتر کارفرمایان و تبلیغ دهندگانی که میخواهند برای معرفی خود سرمایه گذاری کنند . دور از ذهن هم به نظر نمیرسد و با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۸ شرکت ها شاهد رقابت پذیری بیشتر شده اند و باید برای برند خود تلاش بیشتری انجام دهند .

این مقدار توجه به در سفارش طراحی ، کمک خوبی در بهبود شرایط نمایش تبلیغات ایجاد می کند . البته نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد که حتی در صورتی که کارفرمایان حساسیت قابل توجه ای روی طرح خود نداشته باشند . طراحان پارسی طرح به دور از این موارد همواره تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان محترم و اجرای جذاب ترین طرح های گرافیکی خواهند کرد .

همانطور که در مطلب گذشته در مورد  ( ویژگی های بنر پرکلیک ) برای شما یادداشت کردیم ، واکنش افراد پس از مشاهده طرح کاملا متفاوت است و تعداد زیادی از افراد در طی روزها و شب ها در حال مرور صفحات وب هستند که هرکدام دارای سلایق مشابه و برخی ها دارای سلیقه ی متفاوتی هستند . همین دلیلی است که کارفرمایان مخاطب هدف خود را بشناسند و برای اینکه بتوانند از طریق نمایش بنر خود نرخ کلیک خود را افزایش دهند و تعداد زیادی از کاربران را به سمت طرح خود بکشانند .

بیشترین درخواست مشتریان بنر تبلیغاتی

درخواست اکثر مدیران وب و علاقمندان به تبلیغ از طریق بنر تبلیغاتی که تمایل به شناساندان کسب و کار و خدمات قابل ارائه شرکتشان برای بینندگان اینترنتی دارند. داشتن یک طرح خوب و حرفه ای است . طراحی بنر حرفه ای میتواند کمک بسزایی داشته باشد و در این امر بسیار تاثیر گذار باشد. در پی آن باز خورد سود آوری را برای شرکت تبلیغ دهنده به همراه داشته باشد .

بنری که به هیچ عنوان باعث آزار کاربران نباشد بلکه بر روی مخاطبان تاثیر مثبت بگذارد. در طراحی از رنگ های جذاب و آرامبخش و تا جای ممکن از رنگ های نزدیک به برند تجاری شرکت مربوطه استفاده شود . از شعارهای تبلیغاتی کوتاه ، اما جذاب و جذب کننده مخاطب استفاده بکنیم .

ترکیب رنگ بندی خوب ، استفاده از شعار تبلیغاتی مناسب و یک طراحی بنر متحرک در کنار همدیگه میتونه به خوبی کاربران را به سمت سایت شما هدایت کند . این ها مواردی هستند که برخی مدیران به این نکات توجه ندارند و برخی کارفرمایان بر روی این موارد دقت بیشتری می کنند .

هیچ مدیری برای تبلیغات خود به دنبال یک طرحی با سطح کیفیت پایین نمی باشد . به همین دلیل است که ما در مجموعه پارسی طرح آری از در نظر گرفتن ذکر نکات فوق توسط کارفرما ، همواره این توجه به این موضوعات را به عنوان یک عامل پیش فرض در نظر داریم و برای خلق تصاویر زیبا و چشم نواز ایده پردازی خود را انجام خواهیم داد .

انتهای مطلب .

پارسی طرح

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه