طراحی بنر
نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی
نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی
آذر ۱, ۱۳۹۷
بنر تبلیغاتی چیست
بنر تبلیغاتی چیست ؟
آذر ۵, ۱۳۹۷

آموزش ابزار shape در فتوشاپ

آموزش ابزار shape در فتوشاپ

آموزش ابزار shape در فتوشاپ

آموزش ابزار shape در فتوشاپ

در فتوشاپ ابزارهای مختلفی وجود تا بتوانید برای طراحی یا ویرایش تصاویر مورد نظر خود از آنها به صورت رایگان بهره مند شوید، که در همین راستا در بخش آموزش فتوشاپ و در قسمت مقدماتی به تک تک این ابزارهای کاربردی در ادامه آموزش ها خواهیم پرداخت .

اما ابزاری که در این مطلب به شما آموزش می دهیم ، اشکال آماده در فتوشاپ است که به شش حالت اولیه تقسیم می شود که استفاده از این ابزار برخی طرح ها کاربرد زیادی داشته و یادگیری آن ها در طراحی کمک زیادی به شما میکند .

آموزش ساخت shape در فتوشاپ

به طور پیش فرض ۶ ابزار شیپ اماده در نرم افزار فتوشاپ وجود دارند که میتوانید با تغییراتی در آن ها اعمال کنیم اشکال مختلفی را به سادگی بسازیم .

۱- Rectangle tool

۲- Rounded Regtangle tool

۳- Ellipse tool

۴- Polygon tool

۵- Line tool

۶- Custom Shape tool

در این آموزش ویدیویی تلاش کرده ایم که در حدود زمان ۹ دقیقه به این ۶ ابزار و روش استفاده درست از آن بپردازیم ، طبیعی است که در این آموزش به دلیل اینکه در دوره مقدماتی هستیم به صورت پروژه محور پیش نمیرویم و برای یادگیری ابزار در طراحی های پیشرفته می بایست تا آماده سازی دوره های متوسط و پیشرفته منتظر بمانید به صورت پروژه محور به این ابزار های بپردازیم .

ساخت مربع و مستطیل که در اندازه دلخواه ، ایجاد دایره و چند ضعلی در آیتم های مهم هستند ، علاوه بر این ها شما با استفاده از کاستوم شیپ یاد خواهید گرفت که چگونه از آیکون ها و المان های آماده شیپ ی که در اختیار شما قرار میگیرد استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *