قوانین و مقررات گروه طراحی آنلاین رضاگراف


قوانین و مقررات ذکر شده در این صفحه قابل اجرا بر شیوه خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد ، جهت پیشبرد هرچه صحیح روند خدمت رسانی ، رعایت و توجه به این نکات برای مشتریان محترم گروه طراحی آنلاین پارسی طرح ( رضاگراف پیشین ) الزامی می باشد .

1شرایط ثبت و تایید اولیه سفارشات
نحوه ثبت سفارش طراحی به صورت کاملا آنلاین انجام می شود ، برای اینکار به منوی سایت > سفارش طراحی ، رجوع و در فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد با توجه به اطلاعات درخواستی سفارش شما ثبت و بر اساس قوانین و مقررات وب سایت از طریق پست الکترونیک مراحل سفارش با شما طی خواهد شد . نکته : سفارشاتی که از طریق شبکه های پیام رسان و یا به صورت مستقیم ثبت شود ، بر اساس قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه بررسی ، تایید و انجام می شود .
2اگر طراحی مورد رضایت نباشد شرایط چگونه خواهد بود ؟
معمولا در هنگام سفارش درخواست هایی که از مشتریان محترم می شود این است که تمام موارد درخواستی ، نکات مد نظر ، نمونه ای سلیقه ی خود ( در صورت امکان ) جهت درک بیشتر طراحان ما از سلیقه ی شما که این مساله با توجه به وسعت سبک های طراحی کمک زیادی به طرح انجام شده می کند . از شما دریافت و توصیه می شود تا از قبل نهایی شدن سفارش برای ما ذکر بفرمایید . هر طرح شامل سه اصلاحیه رایگان می باشد که شامل تغییر رنگ ، اصلاح در نگارش متن ، نوع افکت گذاری . تغییرات کلی متون شامل این اصلاحات نمی شود و در صورت نیاز به تغییرات کلی با توجه به میزان تغییرات می بایست به سفارش جدید و پرداخت هزینه مجدد اقدام نمایید . اما همواره پارسی طرح ( رضاگراف پیشین ) تمام تلاش خود را برای ارائه یک طرح مناسب ، حرفه ای و اختصاصی خواهد داشت .
3شیوه پرداخت مبالغ به صورت می باشد ؟
نحوه پرداخت مبالغ پرداخت طراحی ، به صورت آنلاین ( پرداخت آنلاین ) و از طریق سرویس واسط ایمن و مطمئن زرین پال صورت میگیرد و پارسی طرح ( رضاگراف پیشین ) هیچگونه دخالتی در سیستم واسط نخواهد داشت . در صورتی که مبلغ پرداختی به دلیل خطای سیستم بانکی دو مرتبه پرداخت و یا به هر دلیلی خطایی در پرداخت وجود داشته باشد ( مبالغ از طریق بانک مقصد در زمان 24 الی 72 ساعت بستانکار می شود ) . نکته : مبالغ سفارشات طراحی به صورت کامل در هنگام ثبت سفارش دریافت می شود ، اما مواردی که سقف تعرفه سفارش شما بیش از 1 میلیون تومان باشد ( 70% کل مبلغ ) به صورت پیش پرداخت دریافت می شود . عدم پرداخت مبلغ به منزله نقص در سفارش شما می باشد و تا هنگام تایید نهایی ، طراحی شما شروع نخواهد شد .
4آیا امکان بازگشت مبلغ وجود دارد ؟
در صورتی که سفارش شما تایید شده باشد ، امکان بازگشت وجود ندارد و مراحل سفارش شما طی خواهد شد .
5مبلغ طراحی چگونه محاسبه می شود ؟
در صفحه تعرفه طراحی ، به طور میانگین برای یک طراحی و خوب و حرفه ای تعرفه هایی در نظر گرفته شده است که به صورت سالیانه بروز می شود ، اما در برخی مواقع سطح درخواستی طراحی مورد بیش از حد استاندارد می باشد که این مساله بررسی و مبلغ به شما اطلاع داده می شود .
6زمان تحویل سفارشات به صورت می باشد ؟
زمان تحویل طرح ها ، متغییر است که عموما بین 24 الی 72 ساعت کاری صورت میگرد . البته زمان تقریبی تحویل هر طرح با توجه به نوع طراحی متغییر بوده و این زمان از ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . نکته : در ایام تعطیل سفارشات پیگیری نخواهد شد .
7چه محدودیت هایی در طراحی وجود دارد ؟
در سبک ها ، مدل ها ، تنوع در طراحی گرافیک محدودیتی وجود نخواهد داشت و این عمل در بروز ترین روش و تکنیک های طراحی مدرن انجام می شود . اما استفاده از تصاویر ، شعارهای تبلیغاتی و موضوعات طراحی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد امکان پذیر نخواهد بود .
8شرایط اصلاح در طرح
هر طرح شامل سه مرحله اصلاح رایگان می باشد ، این موارد شامل تغییرات کلی نبوده و صرفا در رنگ ها ، تغییر آیکون و تغییر متن در صورتی خارج از موضوع و محتوای اولیه نباشد در نظر گرفته می شود و در صورتی که طرح از سوی شما تایید شود ، امکان ویرایش آن تا ثبت سفارش جدید محدود می شود .

فروشگاه