طراحی بنر
طراحی کاتالوگ مبلمان
چه مواردی برای کاتالوگ مبلمان الزامی است
دی ۱, ۱۳۹۵
طراحی لوگو رایگان
طراحی لوگو رایگان | معرفی برترین سایت طراحی لوگو رایگان و کاربردی
دی ۵, ۱۳۹۵

آموزش طراحی کارت ویزیت

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ موضوعی است که امروز در سری مطالب آموزش فتوشاپ به آن رسیدیم ، تا با این مطلب بتونیم کمکی داشته باشیم به افرادی شاید در شروع راه برای طراحی کارت ویزیت هستند .  البته آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ محوریت اصلی طرح امروز است .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ 

فتوشاپ یک نرم افزار کارآمد و بسیار مناسب برای طراحی به شمار میرود ، این نکته را در بسیاری از مطالب برای شما ذکر کردیم ، چرا که Photoshop درون محیط خود ابزارهایی قرار داده است که بخوبی می تواند نیاز هر طراحی را برای ترکیب و ایجاد یک طرح جذاب و مهیج میسر می کند . تفاوتی ندارد که در کدام کشور حضور دارید و چه ابزارها و نرم افزار هایی برای طراحی در دسترس شماست . اگر شما تسلط کامل بر نرم افزار هایی مثل کورل دارو ، ادوبی ایلوستریتور و … داشته باشید هم در نهایت بهترین گزینه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ است .

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

اگر شما دقت ، زمان و ایده جذاب برای یک طراحی را داشته باشید ، در کنار توانایی استفاده از ابزارات نرم افزار فتوشاپ می توانید یک طرح ایده آل و خارق العاده ایجاد کنید ، که این مسئله منوط به سه نکته ی ذکر شده است .

آموزش تصویری طرح کارت ویزیت رضاگراف در چند دقیقه …

در این مطلب با ما باشید تا در چند دقیقه به صورت تصویری یک طرح Business card که در تصویر مشاهده را در نرم افزار فتوشاپ باهم اجرا کنیم . توجه داشته باشید که طرح فوق صرفا جهت آشنایی شما با نحوه طراحی business card است که شما با خلاقیت بیشتر و طراحی جذاب تری از خلق کنید . طرح فوق بدون هیچ پیش زمینه ای از قبل آماده شده و در قالب طرح پشت و رو به شما آموزش داده می شود  .

ویدیوی آموش طراحی کارت ویزیت

انتهای مطلب.
با دیدگاه خود به بهبود این مطلب کمک کنید .
اختصاصی رضاگراف
  • از اینجا مقالات طراحی کارت ویزیت را دنبال کنید.
  • از اینجا دوره مقدماتی فتوشاپ و آموزش فتوشاپ پیشرفته را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *