طراحی هدر سایت


طراحی هدر سایت

طراحی هدر : هرچه جلوتر پیش می ریم و روزها رو پشت سر میزاریم بیشتر به تنگ شدن عرصه رقابت بین کسب و کار پی میبریم ، اینکه اکثر مدیران وب کم کم به فکر سر و سامون دادن صفحه ی تجاری خودشون می افتن . مثلا خود ما که الان وقتی به گذشته مون رجوع می کنیم و به مقایسه وب سایت فعلی سامانه طراحی بنررضاگراف با سال های آغازین تاسیس – راه اندازی سامانه نگاهی می اندازیم میبینیم که باید تدارکات بیشتری برای کاربران و افرادی که به سایت سر میزند بچینیم و بتونیم با تصاویر مناسب و جذاب ذهنیت خوبی از سامانه براشون ایجاد بکنیم .


نمونه طراحی هدر

طراحی هدر سایت سرزمین موزیک طراحی هدر آتلیه طراحی هدر سایت گیفت گیفت

طراحی هدر سایت گیفت گیفت

عکس اسلاید سیب اس ام اس

عکس اسلاید سیب اس ام اس

طراحی عکس آداک کاتالوگ

طراحی عکس آداک کاتالوگ

طراحی اسلاید آداک

طراحی اسلاید آداک


تاثیر هدر سایت :

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در یک صفحه ی وب سایت ، تصویر اولیه و یا هدر آن می باشد ، هدر ها در بالای سایت و در جایگاه مهم یک وب سایت قرار دارند .

یکی از مهمترین قسمت ها به شمار می رود و در همین راستا نیازمند نگاه ویژه تر و هدفمند تری از شما را طلب می کند .

شما میتوانید برای هدر سایت خود از هر تصویر یا طرحی متناسب با نوع ، موضوع و اندازه یا سایزی که در دست دارید و جایگاه قالب در اختیار شما قرار میدهد به طراحی هدر سایت خود بپردازید ، استفاده از هر تصویری برای شما مجاز است اما نکته ای مجاب به رعایت آن برای جذابیت هدر سایت هستید استفاده از تصاویر فوق جذاب و کاربر پسند این تصاویر میتونن به صورت کاملا گرافیکی و به صورت تخت ( ساختار فلت ) یا استفاده از عناصر گرافیک در کنار هم باشند یا میتونید از تصاویر کاملا طبیعی از جلوه های اجتماعی اطراف مون باشند .

از عناوینی که میتوان برای تصویر قسمت بالایی سایت نام برد :

# هدر سایت

# تصاویر اسلایدر

# سرصفحه

تصاویر اسلایدر :

تاثیر تصاویر اسلایدر ها به حدی می باشد که شما باید  بیننده را با نگاه اولیه و ثانیه های آغازین ورود به سایت خود ، از محتوا ، کیفیت ، خدمات وب سایت خود با خبر سازید ، گاهی میتوانید با تصاویر جذاب ، طبیعی و البته هوشمندانه خوانندگان سایت رو مجذوب و به سمت خطوط پایین تر بکشانید و گاهی هم با ارائه یک تصویر خلاقانه و استفاده از یک طرح هدر کاملا گرافیکی و خوش رنگ مخاطبان رو دعوت به جذابیت های بیشتر و به معرفی خدمات منحصر به فرد وبلاگ یا وب سایت خود هدایت کنید .

در چند سال گذشته تحولات زیادی در بخش  طراحی هدر و به نوعی سرصفحه ی وب سایت ها صورت گرفته که امروز شما شاهد تغییر فرم ، اندازه و ساختار نمایشی آنها هستید . به طوری که شما میتوانید هدر خود را در قالب یک اسلایدر و به صورت رندوم به دید عموم نشان دهید .

اگر بخواهیم در مورد اسلایدر ها و تصاویر سرصفحه ی وب سایت بیشتر با هم صحبت کنیم ، باید بگیم که جدا از عنصر جذابیت طرح یا تصویر قرار داده شده در اسلایدر نباید از افکت های خاص و منحصر به فرد ساختار اسلایدر ها گذشت و اینکه افکت های موجود ، جذابیت هدر سایت شما را برای مخاطبان چند برابر خواهد کرد.

برای داشتن یک هدر جذاب و تاثیر گذار می بایست اِلمان های مختلفی رعایت شود که در زیر به سر تیتر آن ها اشاره خواهیم کرد .

از لحاظ محتوایی تنها به نکات و خلاصه ای از خدمات ارائه شده توسط شما اشاره کند . به طوری که بیننده با نگاه اول از محتوای وب سایت شما باخبر شود .

جدا از مسائلی از جمله رعایت ترکیب بندی ، و انتخاب یک تصویر جذاب . می بایست از رنگ های مناسب استفاده شود ، در این امر انتخاب ترکیب رنگ مناسب یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی هــدر و یا اسلایدر سایت شما می باشد .

سایز یا اندازه هدر یا اسلایدر ها :

از اینکه بخواهیم در مورد سایز هدر ها یا تصاویر اسلایدر ها یک سایز استاندارد و از قبل تعریف شده ای انتخاب بکنیم  ، بی شک در حال حاضر امکان چنین ادعایی وجود ندارد .

امروزه و با توجه به نکاتی که در چند خط گذشته برای شما بیان کردیم سایز یا اندازه ( طول وعرض تصویر ) وابسته به نوع کد نویسی و طراحی سایت و یا تم وب سایت مربوطه متغیر می باشد و ما برای دریافت و ثبت سفارشات طراحی ، سایز مشخصی را تعیین نکرده ایم و انتخاب سایز به عهده مشتریان محترم می باشد .


[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

طراحی هدر سایت

یکی از آیتم هایی که برای یک صفحه ی وب سایت مورد نیاز می باشد ، تصویر ابتدایی و یا هدر سایت می باشد . البته هدر را با نام دیگری همچون اسلایدر هم می نامند ، اسلایدر ها همان هدر یا تصاویری هستند که به صورت رندوم و در یک نظم زمان بندی شده به نمایش در می آید و کاربران می تواند خصوصیات و محتوای صفحه ی مربوطه را متوجه شده و با موضوع اصلی آن صفحه آشنا شوند .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

فروشگاه