طراحی بنر
مراحل طراحی لوگو
مراحل طراحی لوگو از نگاه تصویر
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
روش های موفقیت در کمپین تبلیغات بنری
روش های موفقیت در کمپین تبلیغات بنری
بهمن ۱۸, ۱۳۹۵

این همان لوگوی فوق پیشرفته است

این همان لوگوی فوق پیشرفته است

این همان لوگوی فوق پیشرفته است

خاطرتون هست چند روز پیش نوشته ای درباره معیارهای یک طراحی لوگو خوب نوشتیم ؟ نقش لوگو طراحی ست اداری و یا مراحل طراحی لوگو ، این دو مطلب شاید کمک خوبی به شما کند تا دید وسیع تری نسبت به مفهوم لوگو داشته باشید . هر چند پیچیدگی مباحث آرم به حدی است که در یک یا دو مطلب گنجانده نمی شود . اما به مرور و با مطالعه مقالات طراحی لوگو آشنایی بیشتری با مفاهیم برند و Logo پیدا خواهی کرد .

این مطلب بیشتر تکمیل کننده نقش لوگو در طراحی ست اداری است .شما باید از نماد خود که هویت بصری شما در تجارت است ، بخوبی دفاع کنید . از نقش اساسی و کلیدی آن به سادگی گذر نکنید . وقتی شما نسبت به سفارش طراحی لوگو اقدام میکنید . هیچگاه به موضوع آرم خود کم اهمیت نباشید و همانند طراحان وب سایت رضاگراف توجه ویژه ای بر روی Logo design داشته باشید .

این همان لوگوی فوق پیشرفته است 

تصویری که در اینجا برای شما به اشتراک گذاشتیم ، نمونه بارز از یک طراحی لوگو ی خوب و حرفه ای است . چرا که در حال سادگی و اجرا یک طرح مطلوب ، در هر اندازه و ابعادی جذاب و قابل دید است . مانند طرح های ماندگار از برند های معتبر جهانی ، لوگو گوگل ، لوگو پوما ، لوگو آدیداس ، بنز ، بی ام و ، و بیش از صد ها و هزاران طرح معتبر جهانی که اصالت و سادگی  را به پیچیدگی های خاص در برند ترجیح داده اند . برداشت اشتباه نکنید ، درک کنار طرح های ساده هستند آرم هایی که با پیچیدگی مفهومی جذابیت خاصی را ایجاد می کند و می تواند تاثیر مثبتی هم رو برند شما داشته باشد . اما با این وجود کافی ست کمی فکر کنید . که چرا برند های بزرگ جهانی از این موضوع دوری میکنند . بنظر شما توانایی اجرای طرح های پیچیده خلاقانه را ندارند یا تمایلی به انجام این گونه طرح ها ندارد .

با تمام این توصیفات ، به نمونه زیر نگاهی بیاندازید و مشاهده کنید که یک طراحی لوگو مناسب . میتواند بخوبی در هر قالب اشیاء ی جذاب و منحصر به فرد باشد .

این همان لوگوی فوق پیشرفته است

این همان لوگوی فوق پیشرفته است

1 دیدگاه

  1. نرم افزار CRM گفت:

    بسیار زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه