طراحی بنر
انواع تبلیغات در ایران
انواع تبلیغات در ایران
خرداد ۲۲, ۱۳۹۶
تبلیغات ویدیویی در اپلیکیشن و وب سایت ها
تبلیغات ویدیویی در اپلیکیشن و وب سایت ها
تیر ۲۰, ۱۳۹۶

تبلیغات اینترنتی رایگان | بهترین روش تبلیغات بنری رایگان در اینترنت چیست ؟

تبلیغات بنری رایگان

تبلیغات بنری رایگان

تبلیغات بنری رایگان

در اغلب مواقع ، بخصوص افراد و صاحبانی کسب و کارهای نو پا و تازه تاسیس دارند به دنبال راه کاری برای تبلیغات اینترنتی و یا به نوعی به دنبال راه حلی برای استفاده از طراحی بنر تبلیغاتی خود در قالب تبلیغات آنلاین می باشند . چرا که این روش به نوعی جزو پربازده ترین روشی تبلیغ در فضای مجازی می باشد ، به طوری که شما کاملا اصول و قوائد بازایابی اینترنتی را در آن به خوبی حفظ کرده باشید نتایج مطلوب و کاملا موثری برای شما به همراه خواهد داشت .

به ندرت پیش می آید که در عرصه تبلیغات ، خصوصا تبلیغات اینترنتی ( online Advertising ) شما روشی را برای درج آگهی به صورت رایگان ( تبلیغات بنری رایگان ) شاهد باشید و به همین دلیل وب سایت های اینترنتی ، کم بازدید ها و وب سایت های پربازدید برای نمایش آگهی تصویری شما تعرفه ای را در نظر و بر طبق آن مبلغی از شما دریافت میکنند .

اینگونه تبلیغات بنری در اینترنت با توجه به بازخورد مناسبی که برای شما به همراه دارند به ندرت ، حتی وب سایت هایی به اندازه انگشتان یک دست هستند که برای شما به صورت رایگان آگهی نمایش دهند .

روش کلیدی تبلیغات بنری رایگان در فضای مجازی

در بالا مواردی را اشاره کردیم که یک سوی آن وب سایت هایی بودند که به صورت انحصاری به تولید و انتشار و یا خدمات و فروش محصول می پرداختند ، طبیعی است که اینگونه وب سایت های اینترنتی برای کسب در آمد از اینترنت می بایست به جذب تبلیغات آنلاین ، همان نمایش بنر بپردازند و در قبال مدت زمان نمایش از شما مبالغی را دریافت کنند .

در این میان شیوه های نوینی برای تبلیغات اینترنتی رایگان وجود دارد که در پس بازاریابی اینترنتی نقش مهمی را ایفا میکند . شبکه های اجتماعی و پیام رسان راه حلی مناسب برای صاحب کسب و کار ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد به سادگی و با کمی خلاقیت می تواند بدون صرف هزینه به نمایش آگهی و جذب بیننده اقدام کنند .

نقش شبکه های اجتماعی در تبلیغات اینترنتی رایگان

شبکه های مجازی ، مانند اینستاگرام ، تلگرام ( بنر تلگرام ) ، فیس بوک و … جزو شبکه هایی هستند که تنها با صرف زمان کوتاه کمتر از چند دقیقه در آن ها ثبت نام کنید و می توانید با جذب بیننده و کاربران هدف ، طراحی بنر خود را برای آن ها به اشتراک و از طریق آن به تبلیغات بپردازید . این شیوه در چند سال گذشته با استقبال خوبی از جانب مدیران ، به ویژه صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ شده است . به طوری که ثبت نام و فعالیت در این شبکه ها جزو لازمه اولیه هر وب سایت ، فروشگاه و سایز کسب و کارها بشمار میرود .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *